PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031941}

Gad

Reptile
6,7 26 597
ocen
6,7 10 1 26597
6,8 17
ocen krytyków
Gad
powrót do forum filmu Gad

O co chodziło z farbą na dłoni? Zdaje się, że ten wątek nie został wyjaśniony...

ocenił(a) film na 6
AnetaWasniowska

Został. Tej farby używał były Summer, z którym mimo separacji sypiała.

użytkownik usunięty
sonka110

A ugryzienie i ten ślad skóry węża i w ogóle tytuł?

ocenił(a) film na 10

Dołączam do pytania o węża. Myślę, że to symbolika zrzucania skóry i przechodzenia na kolejny poziom rozwoju.

ocenił(a) film na 10
Stachu_18

A i po tym zawsze pozostaje ślad: blizna, wylinka.

ocenił(a) film na 8

tytuł to cos na zasadzie gad = gadzina, pasożyt, cos co Cię zdradzi, zrobi wszystko dla pieniędzy itp

użytkownik usunięty
BEN_4

ok fakt, ale jednak była tam skora węża i potem nic z tym nie było trochę słabe

ocenił(a) film na 7

To chyba bardziej jako symbol tylko - tej gadziej dwulicowości.

Ugryzienie - buldog się wgryza i nie puszcza

ocenił(a) film na 7
sonka110

A damska blond peruka? Kiedy to zostało wyjaśnione? :)

ocenił(a) film na 6
zcinztnz

Peruka była u męża Summer

ocenił(a) film na 7
zcinztnz

na obrazie było

ocenił(a) film na 6
sonka110

A końcowa scena z odlewaniem dłoni?

ocenił(a) film na 7
h3b4n

To opatrunek.

ocenił(a) film na 7
AnetaWasniowska

A co się stało z Eli? Zamordowano go? Kto tam w ogóle wszedł do niego poza Timberlake' em?

ocenił(a) film na 7
Ekranizacja

no wlasnie to uciete i kto zabil ta dziewczyne?

paulaa900

Ha ha ha a kto ugryzł?

Ekranizacja

Eli został zamordowany przez Timberlejka i Łysego. Del Toro spenetrował chałupę Eliego następnego dnia i znalazł opakowanie po wybielaczu, wiec pewnie tak pozbyli się ciała, jak w Breaking Bad

efedrine

Brawo

efedrine

Raczej przez czarnoskórego partnera, niż przez łysego. Timberlejk rzucił tekst w stylu „wy się znacie, prawda?” Eli poznał czarnoskórego, nie łysego. A dziewczynę zadźgał stary kulawy policjant, któremu Del Toro postanowił przekazać pendrive. Dlatego też ten nie obstawiał zakładu, bo wiedział kto jest mordercą :).

kiscbananow

Szacunek za rozkminę

ocenił(a) film na 8
kiscbananow

Stary kulawy jej nie zabil, miał stwardnienie rozsiane, a ten co ją zabił podobno miał bardzo dużo siły, przy tej chorobie to raczej z tym ciężko. Poza tym mówił że przechowuje samochód dla kogoś. Myślę że zabił ja ten szef Allen bo gdy Del Toro mówi mu o tym że ten kulawy przechowuje samochód to pierwsze pytanie brzmiało czy mówił ci dla kogo.

nataliaa90_2

Mam wrażenie, że pokiciały Ci się dwie postacie. Spójrz proszę na Twój komentarz, a potem na obsadę filmu.

ocenił(a) film na 8
kiscbananow

No tak haha. Chodziło mi zdjęcie zabił ją szef policji Marty Graeber.

Ekranizacja

1) nie żyje 2) buldog

ocenił(a) film na 6
wesoly71

jaki buldog? ktoś tam miał psa? i o co chodzi z końcowym odlewaniem dłoni?

ana_ax

Łysy nr 1 (ten z kręgu znajomych głównego bohatera) miał firmę ochroniarską, której logiem był buldog.
Odlew jak się okazuje nie musi być odlewem, może być opatrunkiem parafinowym, w końcu go postrzelili w tę dłoń.

ocenił(a) film na 7
AnetaWasniowska

Ta farba miała sprawić, żeby widz przed ekranem myślał, że to jej ex zabił. Zabieg celowy, aby film nie był przewidywalny.

Damianex_209

Nie byl przewidywalny, ale dla mnie troche byl, bo przeczuwalem ze to szersza sprawa, kazdy z tej szajki na swoj sposob wydawal sie podejzany, a najmniej podjezany byl właśnie ten psychol co przekazał pendriva.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones