PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525892}
5,3 186 977
ocen
5,3 10 1 186977
4,2 23
oceny krytyków
Galerianki
powrót do forum filmu Galerianki

To bym się nie dziwił, że tak jest. Zwykle dziwki. (mówi 22 letni student).

Dasot

"(mówi 22 letni student)"
Chwalisz się, czy żalisz?

ocenił(a) film na 3
Optyk

Żalę, bo już strach zagadać do jakieś młodszej, bo jeszcze okaże się jakąś zasyfioną dziwką dającą za parę spodni.

Dasot

Ale większość jest całkiem normalna, a szmaty raczej można poznać z daleka :)

ocenił(a) film na 4
Dasot

Zeszmacić się można w każdym wieku więc na wszelki wypadek z takim nastawieniem nie zagaduj w ogóle do kobiet -.-

Dasot

spodnie są za drogie żeby prostej prostytutce kupować

Dasot

oj tam. Niby fakt faktem, tacy ludzie są ale jestem w gimnazjum i Jeśli o to chodzi moja klasa jest całkowicie porządna. Tylko może za dużo o tym żartują

ocenił(a) film na 5
Dasot

22-letni student. a niech mnie. jesteś niewątpliwie tak samo dojrzały jak twoja opinia.

ocenił(a) film na 2
fuckyounick

Dojrzały jak twój nick.

ocenił(a) film na 5
rock79

nie zamierzam z tobą dyskutować, nie do ciebie się zwracałam w swoim konentarzu.

ocenił(a) film na 2
fuckyounick

On też się do ciebie nie zwracał, szlachcianko.

Dasot

to korzystaj bo jak ci stuknie 35 latek to już tylko 60 latki będą się tobą interesowały

Dasot

Gimnazjum kończyłem 6 lat temu i wtedy też były "rozwiązłe" dziewczyny, w szkole średniej tak samo, ale bez przesadyzmu - tylko niewielki margines co najwyżej :D

ocenił(a) film na 4
Dasot

Szkoda komentować, z góry najlepiej traktuj każda dziewczyne jak szmate, żenada jakaś to co przedstawione w filmie to margines społeczny. A buraku jeden jak się o kimś wypowiadasz to lepiej go poznaj wcześniej pół mózgu i nie wrzucaj ludzi do jednego wora bo jak wyjedziesz do Angli to twoim sposobem rozumowania odrazu każdy powinien Cię wziąć za złodzieja i pijaka, bo przecież są takie stereotypy o Polakach.

ocenił(a) film na 2
Dasot

Teraz wielu jest studentów ze słomą w butach.

ocenił(a) film na 6
Dasot

A ty też nie jesteś od nich lepszy, skoro jesteś ich klientem :/ Na twoim miejscu bym się tak nie chwaliła bo na sex z nieletnią jest paragraf, a nawet za jakiegoś pedofila mogą cię wziąć, jeśli robisz to z 12latnią gimnazjalistką :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones