PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1179}
7,1 82 371
ocen
7,1 10 1 82371
5,1 12
ocen krytyków
Galimatias, czyli kogel mogel II
powrót do forum filmu Galimatias, czyli kogel-mogel II

Cała obsada żyje, dlaczego by nie? Solscy już pewnie by dawno byli dziadkami i żeniliby wnuka lub wydawali wnuczkę za mąż. To by było tak jak w "Nie ma mocnych".

szymcyl14

Sory, już nie cała obsada. Małgorzata Lorentowicz zmarła trzy lata temu. Ale przecież babcia Wolańska nie była w tym filmie aż tak ważną postacią.

szymcyl14

jak nie była? ona i pusia to kluczowe postacie. jakieś squele takich filmów to zawsze woła o pomste do nieba

ocenił(a) film na 10
petergt

Paweł Siatkowski, czyli serialowy Paweł już nie wystąpi. Zmarł w tym roku.

ocenił(a) film na 10
Telewidz

Oczywiście Dariusz Siatkowski, nie Paweł.

Telewidz

Założyłem ten temat nie wiedząc, że za miesiąc umrze odtwórca jednej z głównych ról... Szkoda, że nikt wcześniej nie pomyślał o nakręceniu trzeciej - dopełniającej części. Teraz już nie ma o czym mówić...

szymcyl14

Je też podchodzę do tematu sceptycznie - np. w przypadku Alternatywy -
serial po latach okazał się przecież całkowitą klapą

Telewidz

Spoko, znając realia naszej polskiej komedii w rolę filmowego wcieliłby się Karolak, bo przecież on jest wszędzie...

petergt

pusia dobra;) zlota medalistka !!!;D

ocenił(a) film na 9
KORNELIA225

mendalistka !

szymcyl14

oj mylisz się i to bardzo
ALE TO JUŻ BYŁO I NIE WRÓCI WIĘCEJ

ocenił(a) film na 10
szymcyl14

nie ma ludzi nie zastqpionych

xxKasiurkaxx

Wiesz, nie przepadam za zmianą aktorów. Można by robić kontynuację takich filmów, ale bez zmiany obsady.

ocenił(a) film na 10
szymcyl14

nie da sie bez zmiany obsady

xxKasiurkaxx

Nie wiem czy czytałeś cały temat, ale po śmierci Dariusza Siatkowskiego odszedłem od myśli kontynuacji tego filmu.

ocenił(a) film na 10
szymcyl14

dlaczego

xxKasiurkaxx

Po prostu nie wyobrażam sobie tego filmu bez niego. To już by nie był ten sam film tylko kompletne dno.

ocenił(a) film na 7
szymcyl14

jeśli możesz to wskaż mi jakieś udane dalsze części filmów nakręcone po dłuższym czasie od premiery orginału. dobry przykład to chyba c.k dezerterzy (super!!!) i złoto dezerterów (kaszana total) a z amerykanców szklana pułapka 4.0 i terminator 3
ten kogiel mogiel to tyż by był gniot dobrze że nie powstał pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
szymcyl14

Bez Babci Wolańskiej, bez Pawła Zawady, Bez starego Solskiego ... ehh. A i stara Solska na stare lata całkiem zdurniała ! :(

wdsieniemiesci

W jakim sensie zdurniala?

ocenił(a) film na 9
czarnulka77

posłuchaj jej wypowiedzi ws. Smoleńska

ocenił(a) film na 10
szymcyl14

no fajnie by bylo jak by zrobili taki film ze 20 lat pozniej :) na pewno bym obejrzala :)

Aselka

Prędzej zrobią remake.

ocenił(a) film na 10
Aselka

Pewnie zrobią na siłę, ale to już nie będzie to. Tak jak Miś i Ryś nom! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones