PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7338}
7,4 2 709
ocen
7,4 10 1 2709
Gandahar
powrót do forum filmu Gandahar

Wspaniały,cóż więcej pisać?Chciałabym,żeby ktoś się tym filmem zainteresował i wydał go teraz na DVD;oraz książki (są aż 4!); żałuję, że nie znam francuskiego... Europa chociaż raz pokazała, że umie zrobić dobry film animowany.

ocenił(a) film na 10
732476

Świetny film, oglądałem go "setki" razy i napewno moge go jeszcze obejrzeć. Oglądałem go od kiedy pamiętam i mam go gdzieś jeszcze w swojej kolekcji.... i nigdy sie go niepozbęde :)

Fasol

"i nigdy sie go niepozbęde"
Podpisuję się pod tym TYSIĄC razy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
732476

ja oglądałem gdy miałem 8 lat achh niestety w połowie lat 90 wcięło mi kasetę nie wiem gdzie do dziś, fajny film mogli by puścić w tv zamiast tej gównianej papki

ocenił(a) film na 7
parasol11

Fakt. Jak byłem mały też go oglądałem. Naprawdę świetny film!!. Niestety kaseta mi gdzieś przepadła i poszukuje aby sobie dozbierać do kolekcji...

732476

Ja tez oglądałem ten film w bardzo mlodym wieku, i teraz rozumiem, czemu dzieci niepowinny oglądac niektorych pozycji :P, bo ten film wywarl na mnie ogromne wrażenie,nie rozumialem jego sensu i pewnie nie zrozumiem bo teraz nie można go nigdzie dostać,widziałem ten film w dziecinnstwie wiele razy,odczuwając przy tym lęk, poprostu balem sie, ale go uwielbialem, jakby ktos mial w polskiej wersji to poprosze

ocenił(a) film na 10
pahostwo

i ja sie Go balam ^^ a teraz ubostwiam ^^ niech zyje VHS XD

ocenił(a) film na 10
fizgig

U mnie tez sie budzą wspomnienia jak mając jakieś 5lat oglądałem go po raz pierwszy z mamą ciemną zimową nocą. Potem był to jeden z moich ulubionych filmów po prostu kultowy!!

pahostwo

aha. nic dodać nic ująć. mam takie same przeżycia w ogóle dziś dopiero znalazłem tytuł tego filmu a całe życie żyłem w nieświadomości. szacunek 4U :)

ocenił(a) film na 10
732476

Ja też wychowałam się na tym filmie! Mam starą zjechaną kasetę VHS (z polskim dubingiem) której niestety nie da się już oglądac,bo na ekranie jest śnieżyca i słychac sam dźwięk. Ale i tak jej nie wyrzucę:)

To klasyka fantasy! Szkoda że nigdzie nie mozna dostac go na DVD:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones