PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10378}

Gang, który nie umiał strzelać

The Gang That Couldn't Shoot Straight
6,1 1 132
oceny
6,1 10 1 1132
3,3 3
oceny krytyków
Gang, który nie umiał strzelać
powrót do forum filmu Gang, który nie umiał strzelać

TCM

ocenił(a) film na 9

to jest dopiero stacja. gdyby nie reklamy i czeste powtroki filmow bylby to kanal bezbledny ;D
na film trafilem dzis rpzypadkiem chociaz czailem sie na niego od dluzszego czasu. gdybym
wiedzial ze jest taki genialny juz dawno bym go obejrzal. pierwsza scena z odpalaniem
samochodu juz kladzie na lopatki. zreszta kreacja Baccalii jest genialna jak dla mnie. to
samo tyczy sie DeNiro. on to potrafi zagrac cwaniaczkow jak nikt inny :D w tym filmie
podobalo mi sie doslownie wszystko. planowanie zamachu na Baccale - szczegolnie
ostatnia z elektrykiem. spotkanie "ksiedza" w restauracji. jak DeNiro czestowal orzeszkami
nowo poznana dziewczyne ;D ogladajac od razu przypomnial misie gang Olsena. szkoda ze
film niedoceniony i tak malo znany w Polsce.

staszek_peszko

"to jest dopiero stacja. gdyby nie reklamy i czeste powtroki filmow bylby to kanal bezbledny ;D"

Czyli raczej TCM, to kiepy i tyle. :) Pamiętam TCM sprzed wielu lat. Większy wybór filmów, brak reklam, cud miód. Teraz są już tylko namiastką tej ciekawej stacji, jaką byli kiedyś.

ocenił(a) film na 9
Kuba1982

tych czasow nie pamietam. nie do konca kiepy bo w porownaniu z TVN-em czy Polsatem to jest lux. co do wyboru filmow szkoda ze daja tyle powtorek jednego filmu. cos na podobe pokazywania meczow na Canal + Sport :D

ocenił(a) film na 8
staszek_peszko

A dla mnie to niedawno było jak ten kanał się pojawił, chyba w 1994 lub '95. Puszczali przez kilka dni w koło te same filmy, a reklamami było to co już niebawem :D To był okres przedświąteczny jak dobrze pamiętam. Zarąbiste filmiki leciały. Dziś go już chyba nie ma. Ale podobny to TNT lub FilmBox czasami perełki można było tam znaleźć, szkoda, że nikt nie zajmie się nagrywaniem tego co nadają i nie wrzuci w net.

ocenił(a) film na 2
staszek_peszko

Nie wiem jak ten film można pozytywnie ocenić. Dla mnie jest bez fabuły. Dobrze, że poznałem opinię kogoś, komu się podobało, bo dla mnie to było dno, i w dodatku nieśmieszne. Ale jedynki nie daję, bo podobały mi się role Van Fleet (cudowna ), De Niro i lwa. TCM to fantastyczna stacja, ale ten film to nieporozumienie.

ocenił(a) film na 9
qqryqu

to twoje zdanie. nie lubie dyskutowac o gustach bo nigdy sie nie dojdzie do kompromisu wiec poprzestanmy na tym. dla mnie rewelacja dla ciebie nedza.

ocenił(a) film na 6
staszek_peszko

To jest prawda, że TCM się trochę popsuło, ale i tak można wyłapać niezłe filmy czasem. Mogliby puścić takie mniej znane filmy z DeNiro, jak:
http://www.filmweb.pl/film/Pozdrowienia-1968-5939 czy http://www.filmweb.pl/film/Cze%C5%9B%C4%87%2C+mamo!-1970-4811 które co prawda widziałem i bardzo mi się podobał, ale za to bez tłumaczenia

ocenił(a) film na 8
Zygfryd666

Te mniej znane filmy powinni puszczać na święta w publicznej i ripy w necie by się przydały. Potrafili kiedyś promować Kapuśniaczek i dziś widać ile ma ocen na FW :)

ocenił(a) film na 3
staszek_peszko

TCM rzeczywiście się wyrobiło. Był moment, kiedy TCM puszczało głównie jakieś kichy klasy B sprzed 60 lat, a teraz prawie codziennie jest coś godnego uwagi. Reklamy - trudno, taki koszt darmowych filmów. A i tak nie są uciążliwie długie, jak w TVN czy Polsacie.

ocenił(a) film na 8
pacheau_vaughn_fw

W momencie gdy to pisałeś tej stacji już raczej nie było :)

ocenił(a) film na 3
wmbco

W ścisłym sensie masz oczywiście rację i w sumie powinienem był to zaznaczyć rok temu w oryginalnym poście. Ja mówiłem o TCM (który przebrandował się ledwo trzy miesiące przed napisaniem tego posta) i jego bliźniaczym kanale TNT - ten sam właściciel, analogiczny profil i komplementarność na danym rynku. A pozytywnej opinii o obecnym TNT w ciągu tego ostatniego roku nie zmieniłem!

ocenił(a) film na 8
pacheau_vaughn_fw

No jeśli ktoś uważa inaczej, że owe kanały filmowe są złe, to debil. Czasami nocami włączam kanał, a tam zajebisty film. Dupy nie ruszam, bo po co? A następnie rano lub za kilka dni sprawdzam na FW, a tu dosłownie garstka głosów. Gdybym miał nagrywarkę to może bym się pobawił w ripy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones