PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10378}

Gang, który nie umiał strzelać

The Gang That Couldn't Shoot Straight
6,1 1 132
oceny
6,1 10 1 1132
3,3 3
oceny krytyków
Gang, który nie umiał strzelać
powrót do forum filmu Gang, który nie umiał strzelać

słaby,

ocenił(a) film na 3

rola De Niro tez nie robi zadnego wrażenia. Z filmem wiąze się ciekawa historia, bo w związku z jego nakręceniem, jeden z czołowych nowojorskich gangsterów Joe (Crazy) Gallo oburzył się osmieszajaca wymowa filmu, którą wziął bardzo do siebie i żeby sprawę wyjaśnić nawiązał kontakt z jednym z aktorów - Jerrym Orbachem, z którym się szybko zaprzyjaźnił. Gallo tak się wciągnął w światek artystyczny, ze właściwie zaczął zapominać o swojej głównej profesji. Nie ustrzegło go to od smutnego końca, bo został zastrzelony w jednej z nowojorskich knajp, a był wówczas w towarzystwie m.in. Jerrego Orbacha.

ocenił(a) film na 3
cesare_10

Słaby. Racja. I inna historia: postać de Niro to również złodziejaszek. Aktor, który zawsze starannie przygotowuje się do roli (podobno pojechał na tydzień do Włoch i nagrywał język, żeby załapać właściwy akcent), poszedł do domu towarowego, i zwędził koszulę. Złapali go, zatrzymała go policja. Dopiero producent przyjechał i załagodził sprawę.

ocenił(a) film na 8
pacheau_vaughn_fw

Skąd taka informacja?

ocenił(a) film na 3
wmbco

Na przykład ze wspomnień Leigh Taylor-Young, która ponoć była wtedy razem z de Niro w Macy's.

ocenił(a) film na 8
pacheau_vaughn_fw

Naprawdę zazdroszczę wiedzy. Kiedyś interesowałem się plotkami etc, ale od kiedy mam rodzinę to się wiele zmieniło. Mam np. w domu taką agentkę co mi zawsze powie kto z kim i jak :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones