PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5778}

Gangi Nowego Jorku

Gangs of New York
7,1 147 685
ocen
7,1 10 1 147685
5,8 27
ocen krytyków
Gangi Nowego Jorku
powrót do forum filmu Gangi Nowego Jorku

Pomyłka na plakacie

ocenił(a) film na 7

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale na plakacie Daniel Day Lewis podpisany jest jako Cameron Diaz, a Cameron nazwiskiem Daniela :D

ocenił(a) film na 9
Lyju

Gender, gender, wszędzie te gendery ;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Lyju

Każdy kto ma Godfellas na półce wie, iż to nie pierwszy raz zdarzył się taki wybryk :)

ocenił(a) film na 7
sysunia22

kurcze mam w piwnicy, ale aż pójdę sprawdzić, wcześniej się nie przyglądałem....idę....dobra minęło 10 minut, sapię po zaliczeniu schodów i.... masz rację! Ray Liotta zamieniony z Robertem De Niro. Oczywiście na Filmwebie jest ta okładka, ale że Goodfellas to jeden z moich ulubionych musiałem pospacerować do piwnicy i sprawdzić moją własną, osobistą kopię. I jeszcze narobiłeś mi smaka więc obejrzę kolejny (który to już) raz!

Lyju

To nie błąd, na wszystkich plakatach tak jest, na innym zaś LEO jest inaczej podpisany. Po prostu nie zawsze nazwiska muszą się zgadzać z postaciami.

Lyju

Może chodzi o ważność postaci? Dlatego taka kolejność... a zdjęcia randomowo...

Lyju

to nie jest blad, celowy zabieg, podpisy sa losowo i tak jest od dekad juz..

ocenił(a) film na 7
Lyju

a bo to pierwszy plakat z czyms takim . I to nie jest pomyłka , tak ma byc

Lyju

w amerykańskich umowach aktorskich z wytwórniami negocjowane jest umiejscowienie nazwiska w odpowiedniej kolejności. (np. czasem wybitna postać, nie grająca głównej roli, ani żadnej z głównych, określana jest jako Special Guest Star na końcu po całej liście aktorów w czołówce. U nas takie coś wynegocjował sobie Jerzy Stuhr z Machulskim przy obu Kilerach)
Zaś to, że fotos do plakatu wybrano taki to nie ma nic wspólnego z kolejnością przedstawiania aktorów na liście płac :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones