PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543790}

Gantz

6,3 1 552
oceny
6,3 10 1 1552
Gantz
powrót do forum filmu Gantz

2/10

ocenił(a) film na 2

Dlaczego tak mało? Bo inteligencja przeciwników w starych grach jest wyższe niż IQ głównych bohaterów w tym filmie. Ja rozumiem początek. Zmieszanie, przerażenie. Ale później? Oni powinni wszyscy zginąć przy każdym z kolei przeciwniku. Nikt nie powinien przeżyć. NIKT. Zachowywali się tak idiotycznie, że życzyłem im śmierci po prostu. Idiotycznie mierzenie do przeciwnika, milion możliwości strzału i co? I NIC! Żaden nie umie za spust pociągnąć. Momentami zastanawiałem się, na cholerę im ten pistolety. Mogli biegać, każdy z porem, jak ten pierwszy "cebulak". Na jedno by wyszło.
Zmarnowali świetny pomysł na film.

ocenił(a) film na 7
Arnaud_Amaury

W anime ginęli wszyscy poza główną 3 bohaterów. A co do cebulaka, to jest źle przetłumaczone. To jest POR!

ocenił(a) film na 8
Arnaud_Amaury

Obejrzałem anime. Teraz lecą filmy. Na końcu będzie manga. Wspominasz o możliwościach strzału i debilnym zachowaniu bohaterów...hmm....mam wrażenie, że anime głównie z tego się składało:) Ciekawi mnie czy w mandze też tak wszystko wygląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones