PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543790}

Gantz

6,3 1 553
oceny
6,3 10 1 1553
Gantz
powrót do forum filmu Gantz

Erotyzm

ocenił(a) film na 9

Co tak wszysczy gadają, że brak tu erotycznych wątków z mangi (nie czytałem)
Aż takie to istotne? Włączcie sobie w necie hentai jakieś i przestańcie tu psioczyć fetyszysci

ocenił(a) film na 8
andorek

Sądzę, że jest to dość istotne. Odarcie tej historii z wątku erotycznego po prostu bardzo ją zubożyło.

ocenił(a) film na 5
andorek

Kombinezony nie działały od tak sobie na mrugniecie, szczegolnie glownego bohatera, wiec erotyka powinna miec tam miejsce dosc często

andorek

Grantz jeszcze nie oglądałem, ale już teraz się wypowiem:P Wątki erotyczne są w każdym filmie wartościowe ale po pierwsze nie dla każdego, po drugie nie zawsze jest dobrze wykonane. A hentaie to gówno, kiedyś dwie koleżanki namówiły mnie oglądanie i byłem mocno hmmm zdziwiony. Ogólnie główna bohaterka miała jakieś super moce i walczyła ze złymi potworami z wielkimi kutangami, zanim ich pokonała zdążyli ją grupowo z 8 razy zgwałcić ^^ A dialogi to była totalna porażka, jakby jakiś kosmita je pisał, nawet w produkcjach typu Titanic 2 są lepsze dialogi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones