PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543790}

Gantz

6,3 1 553
oceny
6,3 10 1 1553
Gantz
powrót do forum filmu Gantz

Ninomiya? .___.

ocenił(a) film na 7

Matsuyama jak najbardziej, śweitny aktor, ale Ninomiye dali do głównej roli chyba tylko dlatego, że śpiewa z Arashi i przyciągnie do kina nastolatki (o ile film nie będzie 18+ co by sie mijało z celem).

Z tego co wiem Yamada Takayuki też gra w tym filmie, idealnie nadawałby sie na główną role .____. Wielka szkoda, ale mam nadzieje, że mimo wszystko będzie dobrze.

Koboshi

Szczerze, jego talentu nie miałam okazji podziwiać, ale jest dość przystojny ;p. No i nie oszukujmy się, Japończycy grają jak drewno, więc choćby sobie popatrzeć na ładnego skośnookiego można ;p

MaRyska

Nie zgodzę się że wszyscy grają jak drewno, taki Cary-Hiroyuki Tagawa jest imo wybitnym aktorem. Poza tym nie zapominajmy ze bohaterowie Japońskich Filmów/Książek/Anime są zazwyczaj bardzo charakterystyczni i nie ma specjalnie miejsca na okazanie własnej inwencji tudzież wielkiego kunsztu aktorskiego. A co do Gantza powiem tyle że dla mnie Matsuyama zawzse pozostamie świetnym "L" i nie wiem czy ta szufladka w moich oczach kiedykolwiek zniknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones