PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31924}

Garść dynamitu

Giù la testa
7,6 8 339
ocen
7,6 10 1 8339
7,2 4
oceny krytyków
Garść dynamitu
powrót do forum filmu Garść dynamitu

Język

ocenił(a) film na 6

Jaki jest oryginalny język filmu? Zdaje się, że był dubbingowany na angielski, zatem w oryginale jest to hiszpański? Amerykańscy aktorzy w obsadzie trochę mylący.

ocenił(a) film na 8
Czandler_Bing_STG

Nie wiem jak jest dokładnie w tym przypadku, ale Leone czesto angielskojezycznym aktorom kazał mówić po angielsku, a włoskojęzycznym po włosku. Sam mam 2 wersje "Za garść dolarów" w jednej Amerykanie dubbingowani są na włoski , a drugiej Włosi na angielski. Tak więc w zależności od tego na jaki rynek wrzucana była wersja mieliśmy język angielski, alternatywnie włoski.

Nie wiem tylko skąd wziął Ci sie hiszpański, bo to włoski fim.

ocenił(a) film na 6
Xerxo

Akcja dzieje się w Meksyku. :D

ocenił(a) film na 8
Czandler_Bing_STG

może widziałeś jeszcze inną wersję, dubbingowaną na rynek hiszpański - filmy leone są albo po włosku, albo po angielsku, albo mieszane. po hiszpańsku napewno tam nie mówią. niemożliwe jest pomylić włoski z hiszpańskim, więc pewnie widzialeś hiszpańską wersję tego filmu, na rtl kiedyś widziałem dubbuingowaną na niemiecki.

ocenił(a) film na 6
Xerxo

Ok, dzieki.

ocenił(a) film na 7
Czandler_Bing_STG

Przyglądając się ustom aktorów, wypowiadane na planie przez nich słowa były po angielsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones