PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509269}

Garfield: Koty górą

Garfield's Pet Force
5,1 830
ocen
5,1 10 1 830
Garfield: Koty górą
powrót do forum filmu Garfield: Koty górą
ocenił(a) film na 1
Harry

Widziałem i mogę potwierdzić - to jest mega szit. Dobrze, że niedoreklamowany, bo nie polecam nawet wrogom. Ponad godzina kupy z drętwym humorem i odpychającymi postaciami. Spoczywaj w pokoju, Garfield.

Panoptikon

Nie widziałam, ale oglądałam program o tym. To jest mega zaje.bisty shit i to dla dzieci. Powinno być ograniczenie wiekowe do 12 lat.
A propos spoczywania w pokoju: Myślę, że Garfield 'zmarł' już jakiś czas temu, ale tego typu gów.na to po prostu bezczeszczenie jego 'zwłok'.

Aurien

nie spoczywaj w pokoju,ponieważ żyje z przemianą

Aurien

chodzi o to,że w serialach animowanych jest http://pl.wikipedia.org/wiki/Garfield,a w filmach animowanych jest inaczej

Harry

Do tych co piszą że to szit proponuje aby jeszcze dopisali ile mają lat bo myślę że ten film nie jest kierowany do osób powyżej 12 roku życia, czy może nawet mniej, jak to napisał Aurien. Już po pierwszej części było widać w jakim kierunku to zmierza więc najpierw pomyślcie co oglądaliście i co wam się podobało w wieku 10 lat bo myślę że inne wtedy filmy wam się podobały

xyz1769

Latek mam może nieco więcej niż 12, jednak nie znaczy to, że nie lubię oglądać bajek. Garfielda i jemu podobnych kiedyś oglądałem a i nadal zdarza mi się i lubię w kinie obejrzeć animację. Zdarzyło mi się być na przedpremierze pixarowskiego "Odlotu" i jestem maksymalnie zachwycony, tymczasem niejaki najnowszy "Garfield..." to rzecz jawnie ulepiona dla kasy. Wystarczy popatrzyć na plakat i nasuwa się myśl: zrobili na szybko kolejne znane zwierze pod technikę 3D, bo to jest akurat teraz na topie. Nie ważna jest treść, ważne jest 3D. Dzieciom robi się dziś jajecznice z mózgu. Czytać umiem i najnowsza historia "Garfielda..." to jakieś pomyje.
Pozdrawiam.

Harry

no no

xyz1769

Dobrze powiedziane w sumie. Ja mam 17 i tak się zastanawiałam co mi się podobało w wieku 10 lat i wychodzą mi Pokemony albo Asterix i Obelix... :p Ale nawet te głupie Pokemony są ładniejsze graficznie niż Garfield. Fabuły nie porównuje. Ale no jak ja byłam dzieckiem w bajkach były dalmatyńczyki, indianki czy galowie i to były bardzo fajne bajki i jakoś im nie było potrzebne 3D.

Aurien

Racja, jak teraz czasem na jedynce jest garfilda to dopiero klasa, a nie ryj mu przejadą walcem poleją ciekłym azotem je.bną młotkiem i kur.wa mają 3D i produkują tak cały "film". To samo z Spidermanem(chociaż ładne były jego filmy) i Kubusiem Puchatkiem... jak widzę jego mordę na samochodach w jakiejś niebieskiej koszulce. Jezu, do czego dochodzi z tymi bajkami. Wcześniej to Reksio, a teraz Pokemon 10 seria i jakieś lieniuchowo(kiedyś oglądałem Jetixa).

Avokados_MALE435

Jeśli chcecie dzieciom włączać film animowany to ważne żeby był dobry a nie że na siłę że ten film to zero przemocy. Musi bawić i cieszyć jak Shrek, Wall.E, Król Lew wszystkie części no i Epoka lodowcowa a nie gnioty w stylu Prawdziwa Historia Kota w Butach

raffib95

a nawet madagaskar i kot w butach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones