PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95376}
6,4 72 723
oceny
6,4 10 1 72723
5,2 6
ocen krytyków
Garfield
powrót do forum filmu Garfield

Beznadziejna kicha. Nie wiem czego się spodziewałem, po tym filmie, ale sądziłem, że może jednak nie będzie to kolejne głupkowate filmidło z gadającymi zwierzętami... ale niestety, "Garfield" nie odbiegał zbytnio od pozostałych tego typu gadających dalmatyńczyków, świnek i o koniu nie wspomnę nawet. Odradzam.

kardamon

ale pośmiać się mozna z garfielda i jego zachowania ;-) Moim zdaniem jest to fajna komedia na której mozna sie pośmiać

ocenił(a) film na 8
kardamon

to po co oglądasz tego typu filmy jeśli ich nie lubisz!! idź lepiej na grzyby .........

użytkownik usunięty
TheDeeP

A skąd miał niby wiedzieć, że to będzie taka kicha?!?!

ocenił(a) film na 4
kardamon

Potwierdzam- ogromne rozczarowanie. Spodziewałam się całkiem przyzwoitej komedii z sympatycznym kociakiem w roli głównej. Niestety, zabawne były jakieś pierwsze 10 minut filmu. Później robiło się gorzej z minuty, na minutę... Beznadziejna gra aktorów nie uprzyjemniała raczej oglądania. Jesli ktoś nie lubi kotów, to oglądanie "Garfielda" będzie dla niego prawdziwą męczarnią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones