PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95376}
6,4 72 667
ocen
6,4 10 1 72667
5,2 6
ocen krytyków
Garfield
powrót do forum filmu Garfield

Wzieli postać z komiksu i przerobili ją do tego stopnia, że nie jest to ten sam kot. Jest jeden plus, czyli dość dobry dubbing. Dlaczego we wszystkich filmach dubbingowanych nie może on być na chociaż takim poziomie?

użytkownik usunięty
olka_8

kiedy wyjdze garfiel na wdio dajce mi odpowiedz

użytkownik usunięty
olka_8

zgadzam się całkowicie... gdzie paczka z nermalem do Abu-Dhabi albo wieczne problemy własciciela garfielda (chyba Johna) z kobietami?

użytkownik usunięty
olka_8

zgadzam się całkowicie... gdzie paczka z nermalem do Abu-Dhabi albo wieczne problemy własciciela garfielda (chyba Johna) z kobietami?

ocenił(a) film na 5

chyba Odie jechał do abu-dabi, Nermal był znany z tego że był glupi i dogryzał kocurkowi... i co głupio ci teraz, a dlamnie film jest bomba.... !!!!!!

olka_8

Moim zdaniem Garfield jest trochę nudnym filmem. Ale sam fakt słodkiego, spasionego kota sprawia, że ciekawie się go ogląda... To tyle.

Pozdrawiam, Yuriko :)

użytkownik usunięty
olka_8

Mi się podoba garfild!!!A to że innym się nie podoba świadczy o tym że są GŁUPI

No ciekawie... Wyzywanie innych za to, że nie podoba im się jakiś film... To świadczy tylko o wychowaniu... :/

Pozdrawiam, Yuriko :)

ocenił(a) film na 2

A do tego o poziomie inteligencji. Po prostu zal. Nie mozna sie wypowiedziwec na teamt czegos, bo zaraz ludzie przylaza i rzucaja obelgami. Przykro sie robi, jak sie patrzy na to, ze nie ktorzy nie dojrzali do korzystania z forów.

Co do filmu, dla mnie kiepsciutki. Nie byl zabawny ani jak komiks, ani jak kreskowka. Nie ma nawet porownania. A szkoda, bo oczewikalam czegos dobrego po leniwym kocie.

użytkownik usunięty
telka

Wy i wasze je*ane problemy

użytkownik usunięty
olka_8

ten garfield to nie oryginalny Garfield jakiego znam z dzieciństwa, jestem tym wręcz poirytowany!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones