PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95376}
6,4 72 731
ocen
6,4 10 1 72731
5,2 6
ocen krytyków
Garfield
powrót do forum filmu Garfield

Garfield

ocenił(a) film na 7

Boze nudny film jak nic poza paroma kawałkami odradzam osobiście moze jedynie dla dzieci ?

użytkownik usunięty
jamagic

ej ty spadaj i odczep sie od tego filmu.Jasne.Mieszkam w Stanach Zjednoczonych Ameryki.Yes.Serio,Serio

użytkownik usunięty

Filmu nie widziałem jeszcze ale w poniedziałek pójdę i z tego co czytałem na temat fabuły i z tego co widziałem na Trainerach to to nie jest Garfield to inny gruby kot w prążki milszy, skaczący mieszkający z jakimś psem i gostkiem. Obawiałem się że zrobią z tego filmik dla pięciolatków i matek w ciąży i chyba tak zrobili. Garfield stanowczo za miły i za ruchliwy. Garfield 3d na początku mi się nie podobał ale i tak wyszedł dobrze w przeciwieństwie do reszty. mogli cały film komputerowo i wtedy Odie był by normalny mysz Nermal (bo chyba jest zwykłym kotem w filmie) Doktor Liz jest za miła dla Jona w kreskówce rtaktuje go jak zero a tu... lepiej przemilczeć. Mam nadzieje że film ma coś na obrone prócz Samego tytułu Garfield.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones