PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95376}
6,4 72 667
ocen
6,4 10 1 72667
5,2 6
ocen krytyków
Garfield
powrót do forum filmu Garfield

Niespecjnie

ocenił(a) film na 3

Garfield, nie ma w sobie NIC, dosłownie NIC, ABSOLUTNE ZERO z postaci komikoswej. Przeniesiony do filmu na siłę. Dużo lepiej pod tym względem wypada "Garfield Get Real", czy jak kto woli "Garfield - Kot Prawdziwy" z grafiką 3D.
Filmy nudne, nieudane przeróbki komiksu, ale obejrzeć można.

GreenPunk

Totalnie się z tobą zgadzam. Gdy oglądałam film bardzo ciężko było mi skojarzyć tego całego Garfielda z komiksowym pierwowzorem.
No a fabuła - dodupiasta ! Zupełna nuda ! Poczucie humoru na poziomie
esa( kogoś ze szkoły specjalnej). Jak dla mnie to przykładowo Alvin i wiewiórki jest już miliard razy lepsze.

littleflyingbears

A mi się podobało, miewiem dlaczego go tak krytykujecie. Film jest fajny, i warto go obejrzeć.

ocenił(a) film na 4
Loocas7

Zgadzam się z założycielem tematu. Ten film w ogóle nie powinien nosić tytułu "Garfield".

Nie ma w nim kompletnie, ani krztyny, po prostu ZERO humoru znanego z komiksów. A fabuła jest właściwa dla bajeczek dla małych dzieci.

Żenada. I nie wierzę, powtarzam, nie wierzę w usłyszane onegdaj zapewnienia, że nad scenariuszem tego filmu czuwał sam twórca postaci. A jeśli jednak to robił, to, na miły Bóg, niech się lepiej do tego nie przyznaje... bo wypuścić takiego gniota, który byłby sygnowany jego postacią, to po prostu wstyd.

Der_SpeeDer

W tych filmach Garfield to taki leniwy idiota-kot, a ten komiksowy ma w sobie taki zachwycajacy urok... I jest w sposob arogancki ignorancki, co wcale nie jest zle.

ocenił(a) film na 1
Der_SpeeDer

Popieram. Garfield to był wredny,leniwy i cyniczny kot,a w tym filmie tańczy,biega i ratuje psa.Nie będę komentować wyglądu bohaterów,bo to już w ogóle żenada...
Raz miałam na angielskim lekcje o cechach charakteru i mieliśmy przyporządkować dane cechy do postaci z filmu.Moja klasa oceniła Garfielda jako "miłego i przyjaznego".To mówi samo za siebie :P.

użytkownik usunięty
imana

Komiksy ssają

użytkownik usunięty
Der_SpeeDer

Komiksy ssają

użytkownik usunięty
GreenPunk

A ch.. z tymi komiksami

użytkownik usunięty
GreenPunk

Komiksy ssają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones