PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5793}
7,1 2 484
oceny
7,1 10 1 2484
6,8 5
ocen krytyków
Gdy spadają anioły
powrót do forum filmu Gdy spadają anioły

PACZKA

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś rozumiał czemu ta babcia chciała idącemu na wojne żołnierzowi wręczyć paczkę a on ją odżucił ???.Nie zrozumiałem tej sceny.

ocenił(a) film na 8
Bondman

Sądzę, że to miała być paczka dla syna w wojsku.

ocenił(a) film na 8
WujekDobraRada

Z tego co wiem do był syn tej kobiety.

ocenił(a) film na 9
Bondman

to był Jej syn, który nie przyjął paczki bo miał uraz do rodziców, że wydali go do wojska

użytkownik usunięty
Bondman

Według mnie wstydził się przed kolegami - wcześniej nawet się rozglądał z takim lekkim zażenowaniem.

ocenił(a) film na 8
Bondman

Co ty w wojsku nie byłeś?
Żołnierz ma być z karabinem, a nie z paczką, to nie listonosz :)

ocenił(a) film na 7
Levis_Crack

Jeśli przez ostatnie 10 lat byłeś w hibernacji, to informuję, że mniej więcej od 2008 roku nie ma już przymusowego poboru do wojska w Polsce. Tak więc jeżeli twój rozmówca nie był w wojsku, to nic w tym dziwnego. Nie wiem co chciałeś pokazać tym wpisem... dumę, że ty odbyłeś służbę i lekceważenie tych, którzy nie odbyli?

ocenił(a) film na 8
Dr_Gonzo35

Ja nie byłem w hibernacji ale ty jesteś po ciemnej stronie "ponuractwa i doszukiwactwa" (jak typowy polaczek). Mój wpis był żartem w odpowiedzi na dość oczywiste pytanie. Jest tam na końcu taki znaczek " :) " który informuje o żartobliwym tonie odpowiedzi. "W wojsku nie byłeś" to tekst stary jak świat i kiedyś często używany w mowie potocznej. Może go nie znasz bo jest między nami kilkanaście /kilkadziesiąt lat różnicy. W wojsku nie byłem, a jeśli miałbym kogoś lżyć , to tych co do wojska dali się zaciagnąć.

ocenił(a) film na 7
Levis_Crack

Pamiętam ten tekst i zawsze go nie lubiłem. Wątpię, żeby między nami było kilkanaście/kilkadziesiąt lat różnicy. Chyba, że jesteś co najmniej przed pięćdziesiątką.

ocenił(a) film na 8
Dr_Gonzo35

"co najmniej" - to miło być odmładzanym, ale za mało obstawiłeś... ;). Pozdrawiam. Nie odpisuj, z wiekiem człowiek traci chęci do pustej polemiki i szanuje swój czas... chyba że chcesz rozmawać o filmie...

ocenił(a) film na 7
Levis_Crack

Po tym w jaki sposób piszesz wątpię, że piszesz prawdę, ale niech ci będzie. Bez odbioru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones