PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604854}

Gdybyś tu był

Wish You Were Here
5,7 1 997
ocen
5,7 10 1 1997
Gdybyś tu był
powrót do forum filmu Gdybyś tu był

Z nieznanych mi przyczyn, film miałem bardzo wysoko w rekomendacjach, więc się skusiłem. Niestety teraz żałuję, że go obejrzałem. Historia jest bardzo przeciętna, mało wciągająca, niczym nie zaskakująca. Skoki w czasie zostały zrealizowane bardzo chaotycznie. Do tego sposób w jaki grał Joel Edgerton strasznie mnie drażnił, w większości scen wyraz jego twarzy sugerował jakby miał poważne problemy z zatwardzeniem. Największy plus tego filmu to niezwykła uroda Teresy Palmer.

ocenił(a) film na 3
mrpablo

Również kiepsko oceniam ten film. Czekałam na rozwój akcji i doczekałam się.. napisów końcowych. Nie wiem co autor miał na myśli, brak zaskoczenia, brak czegokolwiek, co by nadało temu obrazowi jakąś wartość. Dałam 3.

ocenił(a) film na 5
Aktorka

Film nie byl zly, ale jakby zabraklo puenty. W ogole czegos zabraklo, a na koncu pojawilo sie pewne rozczarowanie.

per333

Mam podobne odczucie po obejrzeniu tego filmu, gra aktorska nawet mi się podobała ale czegoś w tym filmie brak, może szybszej akcji?

ocenił(a) film na 2
mrpablo

drzemiąc miałem wrażenie, że w tym filmie gra Justyna Kowalczyk

sharky_tv

To nie śpij już więcej na filmach ;)

ocenił(a) film na 4
mrpablo

Tak Palmer to jedyny plus tego filmidła a i tak niewiele jej było....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones