PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873851}

Gdzie śpiewają raki

Where the Crawdads Sing
6,8 35 437
ocen
6,8 10 1 35437
4,0 10
ocen krytyków
Gdzie śpiewają raki
powrót do forum filmu Gdzie śpiewają raki

Niesamowity

ocenił(a) film na 9

Dawno nie wyszedłem z kina tak usatysfakcionowany podobnie jak i żona... Bardzo polecam

pitersik

A co robiliście? :-P

maluman

Siedzieli w przeciwległych końcach sali, robil kto inny, dlatego tak usatysfakcjonowani ;-)

ocenił(a) film na 9
pitersik

Ja też nie zabieram żony do kina, bo mi ten drogi popcorn wyżera...
Jak zostaje w domu, to coś smacznego zawsze ugotuje, i jak wrócę to razem jemy i jesteśmy szczęśliwi oboje ;)

ocenił(a) film na 8
kotlet4ever

a ty żreć do kina chodzisz ?

ocenił(a) film na 9
Owoccowo

A Ty czytać ze zrozumieniem nie potrafisz?

ocenił(a) film na 9
pitersik

Potwierdzam, warto się wybrać z żoną. W dobie cienizny, którą dziś się puszcza w kinach - rewelacja. Dobrze spędzony czas.

ocenił(a) film na 3
pitersik

Kto płaci za te pozytywne opinie? Chcę wiedzieć może coś bym zarobiła.

ocenił(a) film na 9
Skay23

To niesamowite że masz się za taki pępek świata, że jak Tobie się coś nie podoba to innym też nie może.

Skay23

Zależy ile sobie liczysz za godzinę.

ocenił(a) film na 8
pitersik

W pełni się zgadzam - piękny film.

kleju30

Piękny, klimatyczny, z przesłaniem, odsłania pozory, ludzkie wady - bo tu nikt nie był bez wad, nawet adwokat (który przyznał się na sali sądowej, że wraz z mieszkańcami źle traktowali Kye), Tate (opuścił ją i nie dotrzymał obietnicy powrotu, Kya (zabiła, w imię wolności, ale zrobiła to), Chase (tu złego nie trzeba wymieniać, chociaż sam w sobie przejawiał dobre cechy). Nikt krystaliczny nie jest, ani jednoznacznie dobry lub jednoznacznie zły.

filmozer

Dziki za spoiler, bardzo odpowiedzialnie...



jagodowajago

Przepraszam, wydawało mi się, że temat jest oznaczony jako spoiler.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones