PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136940}

Gdzie jest Nancy?

Downloading Nancy
6,2 2 554
oceny
6,2 10 1 2554
Gdzie jest Nancy
powrót do forum filmu Gdzie jest Nancy?

Za tak stricte subiektywną opinię wpisaną w formę recenzji ja bym ci dał co najmniej naganę, nie wspominając o karze finansowej. Człowieku ogarnij się, jak nie umiesz pisać merytorycznie i obiektywnie to się w ogóle nie wypowiadaj. Ten bełkot plasuje cię na poziomie uczniaka dorabiającego sobie na boku pisaniem pseudorecenzji.

Szanowny filmwebie, skąd wziąłeś tak ograniczonego myślowo pracownika? :(

Film nie jest bez wad i 10-tki oczywiście mu nie dam, ale opinia Pietrzyka powaliła mnie na kolana. Ode mnie 6/10

ocenił(a) film na 5
italodrone

Zgadzam się z Przedmówcą. Jedna z najgorszych recenzji na filmwebie. Ode mnie 5.

italodrone

Podpisuję się również pod wypowiedziami wyżej... Ode mnie 6.

ocenił(a) film na 10
italodrone

"Gdzie jest Nancy? okazało się całkowitą stratą czasu''- zal czytac takie komentarze, i to ponoc eksperta. dobrze ze nie czytam opinii przed obejrzeniem filmu, bo jak widac, nieraz sa one g... warte, sa calkowita strata czasu

wojciech84

Niestety pan Pietrzyk to wielka szycha Filmwebu (dlaczego??), więc go nic nie wzruszy, Pan na włościach może robić wszystko bez żadnych ograniczeń... przykre
Brak elementarnej wiedzy na temat pisania recenzji (znów niestety) nie ma tu znaczenia.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
italodrone

Od kiedy recenzja musi być obiektywna? Czy aby coś ci się nie pomyliło?

Mroovkoyad

Po to redakcja tworzy coś takiego jak recenzja, aby potencjalny widz miał przedstawiony skrócony obraz filmu. Recenzja ma wskazywać na wady i zalety, ma pomóc w odbiorze filmu. Recenzent składa obiektywny raport oczywiście bazujący na swoich odczuciach.
To co stworzył p. Pietrzyk to jednak typowy hejt małolata, który dopiero co dostał do rąk władzę i klawiaturę...
Poważny redaktor zachłysnął się możliwościami jakie daje ten portal. Niestety pisząc ten bełkot zupełnie zapomniał, że nie jest tu sam, po drugiej stronie są inteligentni adwersarze a nie małpy :(

ocenił(a) film na 5
italodrone

Będę obstawał przy tym, że recenzja z definicji wcale nie musi być obiektywna.

Mroovkoyad

ML
Obiektywizm recenzji to pojęcie absolutnie nieadekwatne. Przecież nie zmienia faktów.
ALE, Panowie powiem krótko, prawdziwe recenzje filmów, to byli Panowie, Kałużyński, Krzysztof Teodor Toeplitz i Pan Janicki. Ani słowa o treści filmów, a było w ich recenzjach wszystko- przesłanie filmu, kuluary intelektualne etc. etc. Odsyłam do Wikipedii.
Pan P. ..... no cóż szkoda czasu, wszyscy ludzie muszą żyć. Pozdrawiam

italodrone

Dzięki za ten post. Fajnie by było, gdyby uświadomił kogo trzeba o niekompetencji i idiotyzmie tego człowieka pod nickiem Marcin_P aka Marcin Pietrzyk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones