PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234467}

Gdzie jesteś, Amando

Gone Baby Gone
7,1 43 268
ocen
7,1 10 1 43268
7,2 17
ocen krytyków
Gdzie jesteś, Amando
powrót do forum filmu Gdzie jesteś, Amando

Od 1,5 roku jestem ojcem i obejrzenie tego filmu nie było dla mnie łatwe. Poprzednie filmy Afflecka bardzo mi się podobały i mimo znajomości fabuły Gone Baby Gone zdecydowałem się obejrzeć. Było warto. Historia trzyma w napięciu do końca pozostawiając ważne pytanie, aktorsko bardzo dobrze, jest też klimat i zwroty akcji.

siLk_2

Ciężko mówić o poprzednich filmach Bena Afflecka, bo to jest w zasadzie jego debiut reżyserski. Dopiero później nakręcił Miasto Złodziei i Operacje Argo. Trzeba jednak przyznać, że wziął się za cholernie świetny i trudny temat zarazem i wyszedł z niego ze zwycięską ręką. To, co w książce Dennisa Lehane'a jest rozmyte, a ostateczna decyzja nie tak skrajna, to u Afflecka jest to wyostrzone, tak że nie da się przejść obojętnie wobec końcówki filmu.

ocenił(a) film na 8
terminus_a_quo

Oczywiście mam świadomość że to jego debiut. Tak się złożyło że najpierw obejrzałem Miasto Złodziei, potem Argo, a na końcu Gone Baby Gone :)

ocenił(a) film na 8
siLk_2

Bardzo dobre kino, dla mnie najlepszy filmy Bena. Co mnie zadziwiło w tym filmie to na prawdę ciekawa kreacja stworzona przez Casey-a. Muszę szczerzę przyznać, że jak zobaczyłem obsadę, to pomyślałem " dobrze mieć brata reżysera":) Co mnie nie zaskoczyło, to genialny Ed Harris, wielki mistrz. Z niecierpliwością czekam na kolejny film Bena.

ocenił(a) film na 8
makan18

Edowi w końcu urosły włosy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones