PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234467}

Gdzie jesteś, Amando

Gone Baby Gone
7,1 43 138
ocen
7,1 10 1 43138
7,1 16
ocen krytyków
Gdzie jesteś, Amando
powrót do forum filmu Gdzie jesteś, Amando

Casey to pomyłka

użytkownik usunięty

Najsłabsze ogniwo filmu. Jego gra jest przeciętna

ocenił(a) film na 8

dokładnie. rola głównego bohatera powinna być bez dwóch zdań lepiej obsadzona. bo reszta ekpiy daje rade. juz na jego miejscu lepiej wypadłby sam reżyser. chociaż mistrzem nie jest.

sergiusz007

uważam, że młody affleck celowo grał w ten sposób...

ocenił(a) film na 8
Jacques_Mesrine

w takim razie on w kazdym filmie gra celowo w ten sposob :) nie zauwazyłeś ?

użytkownik usunięty

On i jego kobieta grająca kłodę to najsłabsze ogniwa, ironia.

ocenił(a) film na 6

Dokładnie taka była moja pierwsza myśl po obejrzeniu filmu.
"Wszystko całkiem jako tako, tylko co to tam robi ten chłopiec w głównej roli i po co wogóle była rola jego kobiety, skoro nic nie wnosiła..."
Skojarzyli mi się z Fredem i Dafne ze Scooby Doo... Statyści.

ocenił(a) film na 7

Tak. Po prostu takiego drewna dawno nie widziałam. Popsuł mi cały film i przez niego dałam tylko 6/10

ocenił(a) film na 7
Corderosa

Gdyby rzeczywiście nie umiał grać, ale wiem, że potrafi (choćby postać Roberta Forda)....
Tym bardziej jestem wściekła, że tak "zmasakrował" swoją postać w tym filmie.

Corderosa

Zgadzam się, przykre.

użytkownik usunięty

czy Wy się słyszycie? Wszyscy tam poza Harrisem i Freemanem to było drewno ;) a największym drewnem był reżyserski popis Bena Afflecka.

ocenił(a) film na 4

Affleck akurat dawałaby radę gdyby u jego boku była charakterna Angie. Tak jak w ksiażce.
A to co tam było to jakieś snujące się coś, które wypowiedziało trzy linijki tekstu a na koniec strzeliło focha. Tragedia.
Film jest słaby, no może w porywach przecietny, Ot, w porze obiadowej do kotleta można obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones