PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234467}

Gdzie jesteś, Amando

Gone Baby Gone
7,1 43 041
ocen
7,1 10 1 43041
7,1 16
ocen krytyków
Gdzie jesteś, Amando
powrót do forum filmu Gdzie jesteś, Amando

Jednej rzeczy nie rozumiem i nijak mi ona nie pasuje... Dlaczego Ed Harris napadł na bar? Miałam wrażenie jakby ktoś pomylił filmy i nagle dokleił scenę z innej produkcji.

malami132

Chyba chciał zastrzelić Lionel aby ten nie wydał prawdy.

ocenił(a) film na 8
puma1989

To prawda,Lionel chcial sie wygadac ale Ed kzal mu milczec i zabrac tajemnice do grobu ;)

ocenił(a) film na 5
malami132

A ja mam inne pytanie; nie oglądałam filmu zbyt uważnie ale zrozumiałam, że Nick był częścią spisku i brał udział w porwaniu Amandy. Kto do niego strzelał? Został postrzelony w tył głowy zanim wszedł do domu narkomanów.

ocenił(a) film na 8
aanka23

W domu narkomanow ,toczyla sie inna historia. Maly chlopiec zostal porwany i mial na szyi medalik. Ten wlasnie medalik Nick zobaczyl na reku pedofila.

ocenił(a) film na 5
azlotko

O ile pamiętam, medalik i pedofila znalazł Patrick. Nick został postrzelony i umarł przed drzwiami wejściowymi, zanim ktokolwiek wszedł do domu.

ocenił(a) film na 8
aanka23

O rany masz racje. Pomylily mi sie imiona. Nick byl czescia planu z Amanda, w domu narkomana mam wrazenie ze pech chcial i zostal postrzelony. Co w sumie jest dziwne zeby tylko jednego policjanta wyslaki do podejrzanego domu...

ocenił(a) film na 5
azlotko

To się zgadza, tylko dlaczego ktoś chciał go zabić? A jak nie chciał to kto strzelał w tamtym kierunku? Ktoś mądrzejszy od nas musi się wypowiedzieć :p

ocenił(a) film na 7
aanka23

To Ci narkomani, gruba kobieta i ten łysy, który kupował kokaine. Od Patrika i tego jego kolegi dilera. A, no i ten pedofil z zajęczą wargą co zabił chłopca też mógł dać im sygnał, że policja idzie.

ocenił(a) film na 7
hydroksyzinuum

Nie łysy, tylko siwy, stary*^

ocenił(a) film na 8
aanka23

Tak, ale kto go zastrzelił? Bo jak Patrick potem wszedł do domu, to ten staruch już leżał martwy, a Haris "wyparował", pojawia się dopiero potem. Coś mi tu nie gra.

mterajewicz

Ćpuny strzelały bo zauważyły policję. Dziadek postrzelił przez okno/drzwi/ściane czy inną dyktę jednego z policjantów, potem Patrick oddał 2 strzaly, trafił dziadka i to on go zabił. Harris nie wyparował tylko właził do środka od drugiej strony.

ocenił(a) film na 4
malami132

Niezrozumiałych scen jest zdecydowanie więcej.

ocenił(a) film na 9
Niskobudzetowy

To właśnie powód dla którego niektóre filmy mają niższe oceny niż na nie zasługują - oceniają je ludzie którzy ich nie rozumieją. Dałeś 4 czemuś czego nie rozumiesz? To niestety jedna z istotnych zasad tego świata.

ocenił(a) film na 8
malami132

Bo chciał zmusić swojego wspólnika do milczenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones