PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796485}

Gdzie jesteś, Bernadette?

Where'd You Go, Bernadette
6,6 11 657
ocen
6,6 10 1 11657
6,0 20
ocen krytyków
Gdzie jesteś, Bernadette
powrót do forum filmu Gdzie jesteś, Bernadette?

Nie każdy zrozumie o czym jest ten film. Jego sens. Osobiście polecam dla wrażliwych, artystycznych i zagubionych dusz

ocenił(a) film na 5
tysiaaczekk

ale wyjasnisz mi jaki sens tego filmu? czy zostawisz niedopowiedzenie bo kto ma wiedziec ten wie a reszta i tak nie zrozumie?

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

Tu masz wyjaśnienie
https://youtu.be/OkwGxcDi9ws, cała rozmowa jest temu poświęcona

tysiaaczekk

Już? Dowartościowałaś się?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JohnnyFCBM

"Artystyczne dusze" jak zwykle na poziomie :)

ocenił(a) film na 8
vbazyl

poziom jest przereklamowany ale no offence oczywiście :*

JohnnyFCBM

Po co te głupie wstawki w innym języku? Bez sensu.

ocenił(a) film na 7
tysiaaczekk

Tez mi się wydaje, że ludzie totalnie nie zrozumieli bohaterki. To po prostu kobieta, która kocha swoje dziecko. Totalnie nie radzi sobie z fobiami i lękami. Pomaga jej sąsiadka, do której chyba dociera, że kopała pod nią dołek. Nie jest to rewelacyjne dzieło, ale z odrobiną empatii można się doszukać pięknych momentów. Najlepiej oddaje to scena z córka, która mówi ze trzeba się postarać czasem zrozumieć drugiego człowieka.

ocenił(a) film na 8
tysiaaczekk

a też mi się podobał, chociaż ze mnie ani wrażliwa ani artystyczna dusza. Po prostu może jest dobry

ocenił(a) film na 8
tysiaaczekk

Poruszający. Wielowymiarowy. Niestandardowy. Kolejna rola życia (która to już z rzędu?) Cate Blanchett. Jak większość płakałam na końcu

ocenił(a) film na 5
tysiaaczekk

A co tu jest do rozumienia, główna bohaterka jest ekscentryczką, nieco nie spełnioną artystycznie, zaś cudowna matką. Świetna rola Cate Blanchett, ale zakończenie dość naiwne i mało realne.

ocenił(a) film na 7
Ewiatko

Film jest opowiadany z perspektywy córki a dzieci lubią idealizować swoich rodziców. Stąd takie zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones