PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645331}

Gejbi

Gayby
5,3 1 250
ocen
5,3 10 1 1250
Gejbi
powrót do forum filmu Gejbi

Film nie porywał akcją, nie był zwykłą, głupkowatą komedią, którą od czasu do czasu lubimy
obejrzeć. Niósł w sobie coś innego, fajny temat, ciekawie się oglądało. Nie było to aż tak dobre
kino, żeby skakać z radości, ale nadaje się jako lekki filmik na wieczór.
Zmieniłabym główną aktorkę - Jenn Harris na jakąś bardziej urodziwą ;) ( być może obsadzenie
jej w tej roli to był celowy zabieg reżysera - w końcu grała samotną singielkę starającą się o
dziecko ze swoim przyjacielem gejem;) )

ocenił(a) film na 7
Principessa87

Racja, Jenn też bardzo mi nie pasowała do tego filmu, jedyne wytłumaczenie, to że specjalnie dobrali niezbyt urodziwą aktorkę żeby było wiarygodnie :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
muszynskijan

Przepraszam, że Cię obrażam, ale obrażanie innych bardzo pomaga mi w moich wstydliwych problemach z męskością

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
NEM0_999

Czyli precz z takimi jak ja !!!

Principessa87

Absurd! Jenn była idealna w roli Jenn. Nie pojmuję, jak można przykładać taką wagę do tego, czy aktorka jest urodziwa, ani dlaczego ludzie dają się omamić jakimś absurdalnym właśnie kanonom. Co to w ogóle ma znaczyć "urodziwa"? Powinna być prawdziwa, autentyczna, a była w tym wyśmienita i niesamowicie realna. Wszystko w niej pasowało, nawet te wory pod oczami sprawiały, że jeszcze bardziej ją pokochałem. Jakże płaski byłby ten film bez niej, bez jej irracjonalności i poczucia, że jest oderwana a jednocześnie bardzo pasująca do całej tej historii. Zagrała pięknie i wygrała ten film całą sobą.

Principessa87

No tylko że jak już uprawiali seks to znaczy że nie był gejem bo gej nie poszedłby z kobietą do łóżka. Film może luźny i ciekawy ale jest w nim sprzeczność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones