PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645331}

Gejbi

Gayby
5,3 1 250
ocen
5,3 10 1 1250
Gejbi
powrót do forum filmu Gejbi

Jenn i Matt od kilkunastu lat są przyjaciółmi. Ona jest nauczycielką jogi, i czuje że jej zegar biologiczny tyka coraz prędzej, on – komiksiarzem w permanentnym kryzysie. Na pomysł poczęcia dziecka z najlepszym przyjacielem – gejem wpadła niejedna kobieta w Nowym Jorku, to temat komentowany w filmie wielokrotnie. Jenn jest o tyle ekscentryczna, że chce, aby jej dziecko zostało poczęte w sposób tradycyjny, co prowadzi do serii równie niezręcznych, co komicznych sytuacji łóżkowych i towarzyskich. /z netu/

ocenił(a) film na 9
jacpod

nie wiem czy zrozumiałam, na koniec okazało się że tata malucha to ten jej kumpel? :)

ewelina_m

Ty mi powiedz,widziałaś film ,ja nie.Opis jest z netu

ocenił(a) film na 9
jacpod

no widziałam, ale nie jestem pewna, a film super :)

ocenił(a) film na 6
ewelina_m

Filmik jest rzeczywiście fajowy, tylko na nieszczęście został rozwodniony. Przez to nie ma ani wyraźnego zakończenia ani wyraźnego kontekstu obyczajowego. Ot, taki sobie pilot serialu telewizyjnego wypuszczony na rynek jako film fabulrny. Nie wiem czy twórcy bali się oddalić od schematów czy już rzeczywiście są tak dalece zamknięci we własnym świecie.

Wujek_Sylwek

czyli filmik fajowy ale jednak nie?

ocenił(a) film na 6
alienmind

Film lekko-pół-średni, a nie rewelacyjny. Spokojnie mógłby być bardzo dobry, gdyby jakiś dobry edytor-redaktor przysiadł nad scenariuszem i powycinał poboczne wątki mało wnoszące do całości. Każdemu aktorowi tutaj dają przynajmniej kilka minut kwestii mówionych i jakiś obowiązkowy dowcip, jakby dla równouprawnienia. Jakby skupić uwagę tylko na głównych postaciach to film był by sporo lepszy.

Polecam tym, którzy chcą poćwiczyć angielski. Wszyscy aktorzy mają świetną dykcję i dźwięk jest bardzo dobrze zmiksowany. Polskie napisy z konieczności pomijają wiele dowcipów i gier słownych. Gdyby tempo było ździebko wolniesze więcej humoru dało by się przełożyć na inne języki niż Amerykański angielski.

ewelina_m

Tobie to się wszystko podoba na 9-10 niezależnie od niczego... gratulacje...

ocenił(a) film na 9
NEMO_999

a to jakiś problem?

ewelina_m

A jest ?

ocenił(a) film na 9
NEMO_999

Ciebie się pytam :D

ewelina_m

jest

ocenił(a) film na 9
NEMO_999

problem wagi państwowej :D to rzeczywiście masz te problemy NEMO :D

ewelina_m

wiedziałem, że jak napiszę "jest" to będzie spinka...

ocenił(a) film na 9
NEMO_999

widzę nadal się nudzisz

ewelina_m

oj ewelinko

ewelina_m

Super, że zdradzasz końcówkę!!!

ocenił(a) film na 9
Indra_5

nie musiałaś czytać :) najpierw się ogląda film - później czyta komentarze :)

ewelina_m

po1 Tu opis filmu jest
po2 nie ma zasady najpierw film, później komentarze
po3 często się czyta komentarze i ludzie się nimi sugerują czy warto obejrzeć film czy nie
po4 wystarczy na górze swej wypowiedzi napisać, że jest to spojler
Czy tak ciężko się przyznać do jakiegoś błędu???

ocenił(a) film na 9
Indra_5

no trudno, sory w takim razie że popsułam film :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
jacpod

Dodajmy żę reżyser i scenarzysta gra tutaj rólkę misiowatego geja, co mnie na początku strasznie denerwowało, tak jakby ta produkcja była jakąś pracą magisterską ale potem jakoś go strawiłem

jacpod

A wiem co piszę, bo sam taki jestem.

ocenił(a) film na 7
NEM0_999

Lecz się na mózg sam nie wiesz co piszesz powinni cię zablokować, ty homofobie, skoro sam taki jesteś to po co wygłaszasz poglądy zbliżone do półmózgów

muszynskijan

Przyjrzyj się dokładnie cymbale, że jakiś debil podszywa się pod mój nick. Co do fobii to ja nie mam żadnych, jestem normalny, a że nie pasuje mi pedalstwo, to jest przecież normalne i właściwe. To nie ja jestem chory i odstaje, bo jestem dewiantem. Niebawem jak będziesz chciał posunąć 12 to latkę, a ktoś ci przeszkodzi to zostanie nazwany pedofilofobem.

ocenił(a) film na 7
NEMO_999

Po pierwsze to odsyłam do słownika bo film nie ma nic wspólnego z pedofilią, a posuwanie 12-latek, które ci chodzi po głowie jest karalne. Film dotyczy w pełni dorosłych osób które są sobą i są tego świadome. A skąd wiesz ze nie jesteś dewiantem? Dewiacji jest wiele - polecam sprawdzić.

muszynskijan

Do słownika ??? Czytaj cymbale ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 7
NEMO_999

dokładnie tak, homoseksualizm a pedofilia to coś innego baranie

muszynskijan

te dwie choroby dzieli cieniutki włosek matole

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
muszynskijan

a wiem co piszę, bo często to robię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones