PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663399}

Magical Girl Madoka Magica Movie 1

Gekijō-ban Mahō Shōjo Madoka Magica Zenpen: Hajimari no Monogatari
7,6 309
ocen
7,6 10 1 309

Gekijō ban Mahō Shōjo Madoka Magica Zenpen: Hajimari no Monogatari
powrót do forum filmu Gekijō-ban Mahō Shōjo Madoka Magica Zenpen: Hajimari no Monogatari

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 7

Z czystej ciekawości obejrzałam film i powiem tak:
Jeśli ktoś już oglądał anime, to nie warto, bo niczego nowego się nie dowie, a wręcz zostało wyciętych kilka scen wg
mnie ważnych (skoro zauważyłam ich brak...) i ogólnie całość została skrócona. Lepiej obejrzeć jeszcze raz te 12
odcinków. Natomiast jeśli ktoś anime nie oglądał, a chce obejrzeć pełnometrażówkę - odsyłam do serialu, gdyż dzięki
tym kilku scenom całość jest bardziej spójna i nie pozostawia wrażenia braku informacji.
Dlatego uważam film za nieporozumienie - po prostu nie było sensu go robić, przedstawia tę samą historię, tylko
troszkę zubożoną. Drugiej części nie zamierzam oglądać, przecież wiem, jak to się skończy.

ocenił(a) film na 9
triumfatorka

Wypisujesz kompletne brednie. Ten film jest dużo lepszy niż seria TV. I nie mówię tylko o znacznie ładniejszej stronie wizualnej. Było sporo zmian również odnośnie muzyki, a nawet całkiem nowe sceny. Ten film to po prostu udoskonalona i poprawiona seria TV.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones