PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430221}

Naruto Shippūden: The Movie

Gekijō-ban Naruto Shippūden
7,3 4 414
ocen
7,3 10 1 4414
Gekijō ban Naruto Shippūden
powrót do forum filmu Gekijō-ban Naruto Shippūden

W sobotę obejrzałam i uważam, że jest to (na razie) najlepszy film kinowy z Naruto. Jednak uważam, że jest za krótki (tyle się dało rozwinąć...!), co mnie bardzo zawiodło :-( Ścieżka dźwiękowa of course miodzio (z resztą... mi się w ogóle ścieżki dźwiękowe z Naruto podobają, ale nic to :P), mogłabym słuchać godzinami :D
Dałabym nawet 9 gwiazdek, gdyby trochę bardziej rozwinęli cały film, jakby trwał przynajmniej 2h... :P
Polecam, chociaż doskonale wiem, iż gust gustem, jednemu się podoba, a drugiemu nie :P Ale obejrzeć przecież nie zaszkodzi, najwyżej się komuś nie spodoba xD ;P

ocenił(a) film na 9
Strix

Heh...jak narazie to i tak najdłuższy Movie z serii Naruto i fakt najlepszy. Moim zdaniem czas jest ok ale można wątek troszke rozwinąć np.stworzyć 2 część.Szkoda troszke że niema żadnego filmu związanego z gł. fabułą. Fajowo by było jakby zrobili jakiś filmik w którym przeciwnikiem Naruto byłby jeden z Shinobi Gatana.

Strix

no rzeczywiście mi się naprawdę podobał i spokojnie daje 10 bo jestem wielkim fanem naruto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones