PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430221}

Naruto Shippūden: The Movie

Gekijō-ban Naruto Shippūden
7,3 4 414
ocen
7,3 10 1 4414
Gekijō ban Naruto Shippūden
powrót do forum filmu Gekijō-ban Naruto Shippūden

Chciałabym się dowiedzieć, która scena Was najbardziej rozbawiła xDD
Według mnie najlepsze były:
1) scena, gdy Naruto niesie Lee na plecach, a ten uderza głową w drzewo,
2) ostatnia scena(tu chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi):D

Pozdrawiam^^

suu

scena która wywołała u mnie usmiech na twarzy to:
scena jak Sakura niosła na plecach Shion i Shion powiedziała "Niewygodnie sie na tobie siedzi! musisz popracować by uzyskać bardziej kobiece kształty" mina Sakury była świetna i odpowiedz "Ty dziw.ko" ^^ xD
ogólnie mimika twarzy była śmieszna np.jak Shion powiedziała do Naruto że umrze, albo jak Tsunade powiedziała, że Lee jest na miejscu Sasuke (miny Sakury i Naruto), miny (Kakashiego, Sakury i Lee) z ostatniej sceny i dreszcz przechodzący po głowie Lee ^^

scena jak Naruto niesie na plecach Lee była zabawna i przypomniało mi się, jak to w anime Gai niósł na plecach Kakashiego :D

scena jak Lee przypominał sobie, jak Gai dawał mu Pralinkę czekoladową "To pralinka czekoladowa.. Echmm.. to znaczy. Jak to zjesz to wybuchniesz!.." i Lee tak się cieszył i tak fajnie kręcił się w kółko ^^

no i ostatnia scena ;D w kolejnej części dowiemy się czy Naruto spełni to co odpowiedział Shion "Spoko, zrobię, co będzie sie dało" ;p

Pzdr:]




blumarine

Heheh. Scena końcowa jest fenomenalna ;D
A jawiększa jazda jest z tego, ze Naruto nie skapnął się o co jej chodzi xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones