PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430221}

Naruto Shippūden: The Movie

Gekijō-ban Naruto Shippūden
7,3 4 414
ocen
7,3 10 1 4414
Gekijō ban Naruto Shippūden
powrót do forum filmu Gekijō-ban Naruto Shippūden

Ktoś obejrzał to już czy te oceny są tak wystawione bez obejrzenia, a jak ktoś jednak obejrzał to mógłby powiedzieć skąd można pobrać(bo nie sądzę, że był w Japonii i poszedł do kina).

Abukashi

Premiera DVD będzie dopiero 23 kwietnia tego roku i pewnie dopiero wtedy film w dobrej jakości pojawi się w Internecie.

Abukashi

Bo jezeli ktos juz widzial to byla to okropna kinowa bez napisow XD Zanim doczekamy sie dobrego dvd ripa to w japoni juz kolejna czesc bedzie w kinach. Masakra

riceboy

U nas jest totalne zacofanie jeśli chodzi o takie filmy jak NARUTO: Shippuuden the Movie... :/

isell

Możemy tylko pocieszać się tym, że KIEDYŚ na pewno uda się nam go obejrzeć... :D

Strix

Kiedyś na pewno ^^ do premiery xD w Polsce co raz bliżej :)

isell

A premiera w Japonii w drugi dzień naszych polskich egzaminów gimnazjalnych... OMG... =.= Czyli ten dzień będzie miał przynajmniej jedną zaletę, chociaż tak odległą, to jednak :P

Strix

Ale jednak jakaś zaleta jest xD Cieszmy się nią :P

isell

Jeszcze chyba około 10 dni do japońskiej premiery DVD... (albo ja nie potrafię liczyć xD ...albo pamiętam nie tą datę co trzeba xD)

Strix

Chyba dobrze liczysz ^^ bo według mojego kalendarzyka również zostało 10 dni :) No chyba że premierę przenieśli na inny dzień :)

isell

Jak już to mogą tylko wcześniej! Bo jeśli później... to by fani chyba oszaleli i wpadli w szał xD

Strix

a później będzie oczekiwanie... co się stało naprawdę z Naruciakiem...

isell

Jakby mnie ktoś pytał :D to bym powiedziała, że na pewno nie umarł, bo by nie było kolejnego filmu w planie :P Poza tym to się podobno dzieje po powrocie Naruto to Konohy, a przed akcją ratowania Gaary - w każdym razie tak pisze na Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Naruto:_Shipp%C5%ABden_the_Movie :D (jakby powiedziała pani z mojej szkoły: "Test, cyganka i WIKIPEDIA prawdę ci powie"! xD)

Strix

Zgadzam się z tobą ^^ Po pierwsze byłoby to takie... telenowelowe? A po drugie tak jak pisałaś Naruciak musi uratować Gaare :D

isell

Dokładnie ^^ Na dodatek gdyby umarł to przecież nie pokazaliby tego na zwiastunie, no bez przesady :P

3 dni...!

Strix

xD widziałam kawałek 5 movie :) gdy oglądałam ostatni odc. anime ^_^

Tak! Tak! 3 dni ^/..\^

isell

Co? Jak? Gdzie? Kiedy? O_O Whoa !!! :O Też chcę...

Strix

na naruto wbijam gdy skończy się odc. 55 nie wyłanczaj go tylko obejrzyj cały ending i tak dalej tam jest taki fragmencik jak naruto walczy z sasuke :)

ocenił(a) film na 8
isell

http://pl.youtube.com/watch?v=ScCTwS87edY tu jest filmik ciekaw jestem co lub kto jest tym razem ich przeciwnikiem.

Satou_Kain

właśnie o tym gadałam ^_^ mnie się wydaje że Naruciak z Sasiem walczą ze sobą... ale potem wygląda na to że walczą jeszcze przeciwko komuś...

isell

No to ja muszę jednak przesiedzieć znowu te 20 minut przed komputerem i obejrzeć cały odcinek, bo mi się komp wiesza jak przewijam film xD Poczekam, zobaczę... ;p

Strix

Ja chcę w końcu zobaczyć Shippuuden the Movie...! O_O

Strix

Ja już zobaczyłam ^^ ale tylko wersję RAW

isell

Hm, "RAW" do mnie za bardzo nie dociera xD Czyli że...? Co oznacza "RAW"? xD

Strix

RAW czyli taki bez niczego :) czyli prosto od producenta xD bez polskich ani angielskich napisów :] szprechają sobie po japońsku :]

isell

w tym przypadku :)

isell

Aha, dzięki za wytłumaczenie, bo ja się nie znam na takich sprawach i jestem w nich zielona xD

Strix

nie ma za co ^^

Abukashi

mozesz juz pobrac naruto shippuuden the movie z torrenta,tylkonarazie bez polskich napisow,a jakos Dvd

andrzejstepniak

Możesz napisać gdzie znajdę tego torrenta? Bo coś znalazłam ale nie wiem czy to to :P

Abukashi

jak będziecie wiedzieć to napiszcie jak zjawi się do ściągnięcia w linkach na rapidshare,będę wdzięczna pzdr ;]

ocenił(a) film na 8
blumarine

Siema na tej stronce jest do ściągnięcia przez rapida http://saiyanisland.com/ w dziale movies wersja RAW ale nie wiem czy avi pewnie rmvb.

Abukashi

dzięki :), ale jednak ściągnęłam z torrenta ;)

blumarine

ja sobie poczekam aż pojawi się na naruto.wbijam ^-^ właśnie pojawiła się tam taka informacja --> Pojawiło się tłumaczenie Naruto Shippuuden Movie od grupy DB. Już rozpoczęliśmy tłumaczenie na język polski (Fushigi-Subs), myślę, że w tym tygodniu uda nam się skończyć.

Nich! więc czekam ^_^ film już obejrzałam ale napisów jeszcze nie xD

ocenił(a) film na 4
Abukashi

No ja widizlem, i film jest beznadzijeny i idiotyczny, trzyma poziom nowej serii, czyli zasadniczo zerowy...

slocik

"widizlem" "beznadzijeny" yhyy?
hmm no niby każdy ma swoje zdanie...,
ja jeszcze całego nie oglądałam z braku czasu tylko tak przewijałam i wydawał sie całkiem ciekawy.. jak obejrzę cały to jeszcze napisze dokładnie co myślę, ale jestem pewna że moja ocena będzie pozytywna bo ogólnie uwielbiam wszystko co związane z Naruto, chciaż III część nie była taka dobra ale chętnie obejrzałam ;) pzdr.

blumarine

hmmmm.... ja uważam, że film jest o wiele lepszy od poprzednich... weryfikuję to po samym obejrzeniu filmu... Na pełną ocenę poczekam aż będę widziała go z napisami... 1,2,3 były... no kiepskie. 4 jest lepsza uważam że trzyma poziom odc. Shippuudena

isell

no to fajnie że lepszy. Ja też wstrzymam się z konkretną oceną do obejrzenia całego filmu z napisami.

Abukashi

Ja jeszcze nie oglądałam, ale mam nawet napisy po polsku (jak na mnie to normalnie... wyczyn!) :D Może dzisiaj wieczorem, z mamą (tata nie lubi xD) obejrzę, ale niestety na komputerze, bo dla naszego starego telewizora to za duża rozdzielczość :/

Strix

ja już obejrzałam, napisy ściągnęłam programem napi-projekt jedno kliknięcie myszką i ściąga za ciebie napisy do filmów :)a film świetny :] najbardziej mi sie podobała ta część, miałam nadzieje że 4 część nie będzie jeszcze gorsza od 3 części, ale film jest bardzo dobry. pzd.

blumarine

http://www.naruto.wbijam.pl/index.php?cmd=filmy

bezlist

http://www.megawarez.eu/2008/04/30/odsiebie-naruto-shippuuden-movie-dvdrip.html


a to jakby ktoś chciał sobie ściągnąć ;)

blumarine

Arigato!! ^_^

ocenił(a) film na 1
isell

Hmm... W sumie to żadna rewelacja... Spodobała mi się jedynie ścieżka dźwiękowa, która jest świetna w całym Naruto. A tak poza tym to nic specjalnego.

Arvena_2

Hmm... w sumie to.. rozwiń swoją myśl.., na jakiej podstawie oceniasz film 1/10 ? chyba film, aż tak zły nie jest. A wiesz, że można oceniać filmy od 1 do 10, a nie tylko 1 lub 10.
no ale cóż niby każdy ma swoje zdanie, lecz ja w odpowiedzi `Arvene` nie widzę żadnego dobrego argumentu żeby ocenić film 1/10
ja wystawiłam ocenę 10/10 może troszkę dlatego żeby poprawić średnią filmu xD, ale uważam tez, że film był świetny, i moim skromnym zdaniem nie zasluguję na ocenę 1/10. pzdr.


blumarine

Yay, dokładnie :P
Ja bym z chęcią wystawiła 10/10, aby podnieść średnią ocen, ale to byłoby trochę nie fair, bo mimo wszystko są jednak lepsze filmy (biorąc pod uwagę chociażby animację czy rozwinięcie wątków). Za to z czystym sercem wystawiłam 8/10 - jakby trwał co najmniej 2h to dostałby 9 gwiazdek :P (według mnie za samą muzykę należy się 10/10, no ale nie będę przecież wystawiać oceny filmu za samą linię melodyczną, no bez przesady... xD)

Strix

czemu nie? xD ja to zrobiłam ^^

ocenił(a) film na 1
isell

Nie podobało mi się, ponieważ: miejscami przesadzona akcja, nie urzekła mnie również fabuła, ogółem może za dużo oczekiwałam i spotkało mnie wielkie rozczarowanie, ale chyba każdy ma swoje zdanie. Jednym się podoba innym nie.

isell

Ale ja jakoś nie dam rady, nie potrafię xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones