PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379250}

Bleach: The Movie - Memories of Nobody

Gekijōban Bleach: Memories of Nobody
7,4 4 279
ocen
7,4 10 1 4279
Gekijōban Bleach: Memories of Nobody
powrót do forum filmu Gekijōban Bleach: Memories of Nobody

SUPER!!!!

ocenił(a) film na 9

Obejrzałem i muszę to powiedzieć film jest rewelacyjny!!Zdecydowanie bije na głowę wszystkie 3 kinówki Naruta jest też lepszy niż cały ten wątek z Bounto.Polecam każdemu fanowi Bleach'a . Oby drugi film był równie dobry jak ten. Może nawet lepszy.Pozdro dla wszystkich fanów Bleach'a i nie tylko.

ocenił(a) film na 10
Satou_Kain

Dokładnie, Bleach jest o wiele lepszy od wszystkich filmów Naruto (w szczególności 3, która moim zdaniem była najsłabsza biorąc pod uwagę to, że był jak zwykły odcinek anime, tyle że dłuższy).
A tak btw to drugi film Bleacha na pewno będzie równie świetny ;)

Pozdro
M.

Madziucha

zgadzam się, przebija nawet najnowszy filn naruto!
Pzdr

ocenił(a) film na 10
Satou_Kain

Naprawde warto zobaczyć. Super klimat filmu :) Ichigo znów lachone poderwał :D

ocenił(a) film na 8
Satou_Kain

Oczywiście, że Bleach jest lepszy od Naruto.
Film świetny.
Ichigo. :*

ocenił(a) film na 3
Satou_Kain

dajcie spokój ten film wcale nie był taki świetny... mi się wcale nie podobał oprócz niektórych wątków. Nie wiem skąd ten pomysł na film ale to kompletna klapa. Natomiast nowa kinówka zapowiada się super mam nadzieje że nie będzie 100 razy lepsza niż ta.

ocenił(a) film na 9
Yachiru

"mam nadzieje że "nie" będzie 100 razy lepsza niż ta."chyba jednak ci sie podobała ta kinówka.To zresztą zależy od gustu mnie osobiście sie podobała,co do nowej kinówki też mam nadzieje,że będzie lepsza.No to tyle.Pozdro.

ocenił(a) film na 3
Satou_Kain

dajcie spokój ten film wcale nie był taki świetny... mi się wcale nie podobał oprócz niektórych wątków. Nie wiem skąd ten pomysł na film ale to kompletna klapa. Natomiast nowa kinówka zapowiada się super mam nadzieje że nie będzie 100 razy lepsza niż ta.

ocenił(a) film na 10
Satou_Kain

końcówka... ryczeć mi się chciało... od kiedy stałem się wrażliwy? ;P Senna... ciekawe czy ją jeszcze kiedyś zobaczymy...

pabelard

Film bardzo mi się podobał, już nie mogę się doczekać drugiego.. :)

a co do Senny to pewnie już jej nie zobaczymy..

ocenił(a) film na 10
blumarine

nie było potrzeby mówienia tego... ;p Japończycy mają tendencję do zakończeń z metafizycznym znikaniem uroczych żeńskich postaci... Senna - Bleach ; Saber - Fate\Stay night ; Makoto - Kanon (jestem na 14 odcinku, nadziei jeszcze nie straciłem ;) ; Midori - Green Green... no co jest? :P

pabelard

Świetny film :) Wspaniała muzyka i postaci, zwłaszcza nowa postać Senny. Cudowne zakończenie, można było przewidzieć, że się poświęci, jednak podobało mi się to, co było po napisach końcowych. Szkoda tylko, że Ichigo odszedł w przeciwną stronę niż ona...
Ale może i dobrze:) Polubiłam Ichigo z zupełnie innej strony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones