PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379250}

Bleach: The Movie - Memories of Nobody

Gekijōban Bleach: Memories of Nobody
7,4 4 278
ocen
7,4 10 1 4278
Gekijōban Bleach: Memories of Nobody
powrót do forum filmu Gekijōban Bleach: Memories of Nobody

Senna żyje

ocenił(a) film na 9

Oglądajcie Anime do konca nawet po napisach w ostatniej scenie po napisach okazuje sie ze senna narodziła sie powtórnie ale nie ma wspomnien bo na moscie nad rzeką spotyka ichigo (nie rozmawia z nim mijaja się)

użytkownik usunięty
Kot_Shinigami

Gdyby miała narodzić się powtórnie, to musiałaby chyba włączyć metabolizm na 500% żeby tak szybko urosnąć ;)

ocenił(a) film na 9

Nie wiem nie znam sie tak było to sie nie wtrącam :3

ocenił(a) film na 10
Kot_Shinigami

Dla mnie po prostu to było wspomnienie Senny. Ichigo tylko ją zapamiętał, jako jedyny ze wszystkich gdy zniknęła.

ocenił(a) film na 7
Pwuriel

No właśnie, jak to jest, że Ichigo zawsze pamięta? O_o W Fade to Black też tak było... no dajcie spokój...

ocenił(a) film na 10
Midori912

Nikt do końca nie wie czy on Sennę zapamiętał, czy po prostu spojrzał na nią jak na osobę, której nie zna.
On (chyba jedynie w tym filmie) czuł coś do niej (bo był załamany jak ją porwali, przysiegal na dusze, ze ją uwolni i byl w rozsypce jak zginęła). Jestem pewny ze jakieś love było. Widać to było po jego zachowaniu innym, aniżeli do innych bohaterów np. Nel, czy ta w zielonych włosach w jakimś fillerze. Gdyby ją pamiętał, to by chociaż ją zawołał, czy cokolwiek.
Jedno jest pewne: najlepsza kinówka Bleacha (nie ma ciągłego na.....dalania się), muzykę z tej kinówki słychać do ostatniego odcinka i jest tu najlepsza i najbarwniejsza postać z całego Bleacha czyli Senna.

Senna na moście nie miała wstążki we włosach. W odcinku 204 widać w barze dziewczynę o identycznej fryzurze jak senna ale wstążkę miała pomarańczową (połączenie żółtej z czerwoną). Miałem głęboką nadzieję, że Orihime zginie jakoś tak tragicznie i Senna będzie. Szkoda, że tak się nie stało.

ocenił(a) film na 7
Pwuriel

O tak, co do Orihime się zgadzam ;P

ocenił(a) film na 9
Midori912

Czemu wszyscy tak się czepiają Orichime?

ocenił(a) film na 8
Ichigo_Kurosaki

Jest trochę naiwna, głupiutka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones