PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744975}

Geniusze zbrodni

Dog Eat Dog
4,1 2 214
ocen
4,1 10 1 2214
Geniusze zbrodni
powrót do forum filmu Geniusze zbrodni

Jako komedia OK

ocenił(a) film na 6

Już pierwsze minuty filmu pokazują, że to jedynie komedia, może nawet parodia kryminału. Dziurawa i bezsensowna fabuła, totalnie przerysowane i pokręcone sytuacje, no dosłownie ten film nie można traktować na serio. Przyznam jednak, że potencjał na dobry kryminał jednak był. Sposób kręcenia filmu, brutalność i sama gra aktorka w wykonaniu W. Dafoe to dosłownie pierwsza liga i momentami to faktycznie przypominało kryminał. Gość zagrał tak przekonująco tego świra, że w sumie aż się zastanawiałem, czy on czasem nie pokazał tu swojej prawdziwej twarzy, no bez kitu wszystko zgrane idealnie, mimika twarzy, gesty, no tak jak gdyby on nawet nie musiał grać tego świra :). Film pomimo tych wszystkich absurdów obejrzałem do końca, po te wszystkie absurdy były śmieszne, ale komu ten film bym polecił to nie wiem :). Musicie zaryzykować i sprawdzić sami, ale już po pierwszej akcji zobaczycie jak mało poważny będzie to film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones