PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33191}

Gerry

6,1 4 722
oceny
6,1 10 1 4722
6,9 9
ocen krytyków
Gerry
powrót do forum filmu Gerry

No nie mogę! Ze śmiechu wszystko mnie boli. Większej masakry w życiu nie widziałem. Ten film udowadnia jedno:
KAŻDY może zrobić WIELKĄ, ŚMIERDZĄCĄ KUPĘ, którą wszyscy będą wąchać a dla wielu z nich ta KUPA będzie pięknie pachnieć!
Moim zdaniem reżyser zrobił to "coś" dla jaj bo wiedział, że znajdzie się grupka oszołomów, którzy będą się tym gównem zachwycać (podstawy psychologii, socjologii, manipulacji i PR). Przecież to nic trudnego! Zresztą wyobraźcie sobie trawnik, na którym jest mnóstwo zwykłych, psich kup, ale jedna jest parująca i wyjątkowo OGROMNA. Nikt nie przejdzie obok niej obojętnie - to pewne :-)))
Do wszystkich fanów tego gniota:
KOCHANI chwyćcie za kamery (nawet takie w telefonach) i sami nakręćcie takie dzieło. Kariera w zasięgu ręki! Będziecie sławni i bogaci, lub w najgorszym wypadku tylko sławni. Do dzieła!
Jeśli nie wiecie jak zrobić taki film - zgłoście się do mnie. Ja (za drobną opłatą, za pracę w trudnych warunkach) mogę produkować takie arcydzieła co tydzień. Gwarantuję równie interesującą treść, tak samo przejmującą "głębię" i identycznie kultowe odczucia estetyczne. Do tego GRATIS dorzucę "ponadczasowość".
To przecież propozycja "nie do odrzucenia"!

jariva

10/10 WOW! Można powiedzieć, że to "PROPO-KUPA" nie do odrzucenia! Może FILMWEB zorganizowałby z tej okazji jakiś konkurs?!
Kupy robimy wszyscy, a pomysł jest niezły - więc po co marnować surowiec?!
Zróbmy to RAZEM! Ulepmy film "GERRY2". Z własnych kup! Już teraz!!!

jariva

kolejny komentarz na poziomie, morze wyczerpujących, solidnych argumentów, oby tak dalej, eh....

ocenił(a) film na 1
vircel

Tak, bo tego filmu nie da się analizować ani rzeczowo skomentować. Zawsze wyjdzie bełkot.

vircel

morze? jest głębokie i szerokie , a może nie?

jariva

o ile film mnie nie rozśmieszył, to ten komentarz owszem baaaardzo...lol

ocenił(a) film na 7
jariva

komentarz jest miejscami zaskakująco trafny.. film nie jest taki zly ale zgadzam sie ze interpretacja to jedno a nadinterpretacja do drugie.. taki film jak ten moze nakrecic doslownie kazdy.. wystarczy wziazc kamerke i isc z kumplem w bieszczady.. nie odzywac sie duzo do siebie zeby panowala przejmujaca cisza zblizajaca nas z Bogiem.. i robic duzo ujec krajobrazow i nieba zeby bylo jasne ze jestesmy we dwojke przytloczeni natura czytaj Bogiem... efekt bedzie ten sam.. co nie znaczy ze film mi sie nie podobal chodzi mi tylko o to ze nie kazdy tworca musi ciagle krecic cos 10/10 a ludzie jak widza ze rezyserowal van sant czy lars von trier to nawet gdyby przez 120 minut pokazywali nam chmurki na niebie film dostanie 3 oscary a ludzie sie beda nim zachwycac a kazdego kto komu sie nie spodowal zwyzywaja od debili...

ocenił(a) film na 8
michostr86

To trzeba było iść i nakręcić jeżeli to takie proste.

michostr86

A nie można po prostu potraktować tego filmu jako głos w sprawie eutanazji? Wszak jeden przyjaciel skraca męki drugiego, czyż nie?

ocenił(a) film na 1
neil__mccauley

A gdyby tak pofantazjować... Czyż nie byłoby wspanialej, gdyby Mistrz zrobił z tego film o szaleńcu? "Zabił wszystkich a potem siebie", "miał UZI, więc poszło bardzo szybko".

jariva

jakoś ci nie ufam

ocenił(a) film na 7
jariva

Widz ma do wyboru skupić się na dialogach albo na akcji. Obu rzeczy nie da się naraz ogarnąć.

ocenił(a) film na 5
sejtan

W tym filmie dialogów prawie nie ma, za to akcja jest do nich wprost proporcjonalna ;]

ocenił(a) film na 1
jariva

Tak. Ja nawet nie potrafię opisać potworności bezsensu i nudy tego filmu. Bardzo się starałem i 4 podejscia zrobiłem jako sympatyk klimatycznych tzw. 'filmów o niczym'. 3 razy zasnąłem a jak już za czwartym razem dotrwałem do końca to osłupiałem autentycznie, bo czegoś tak potwornego nie widziałem jeszcze.Ciekawy reżyser, fajna obsada i... właśnie KUPA. Potworna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones