PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151524}
7,1 16 460
ocen
7,1 10 1 16460
Get Rich or Die Tryin'
powrót do forum filmu Get Rich or Die Tryin'

W tym filmie można zobaczyć jego prawdziwą historię dzieciństwa, świetna rola Curtisa w tym filmie!

ocenił(a) film na 10
Willie

Zgadzam się z Tobą!! Film świetny, doskonała rola 50 Centa. Bardzo prawdziwie opowiedziana historia. Smutna, przytłaczająca, przerażająca że Curtis miał takie zycie. Jednak bardzo fajny film. 10/10 POLECAM !!

Willie

z ta "prawdziwa historia jego zycia" to gruba przesada;P zeby nie bylo.. to jestem z tych co lubia jego muzyke, a film juz w ogole mi sie podoba;P

Willie

powaznie gosciu myslisz ze to co tam obejrzales to jego historia zycia? a co mialo byc ze cieciem tak naprawde byl? jedno pewne to to ze byl bidny a teraz jest kasiasty, a w miedzy czasie jak to sie potoczylo z jednego do drugiego to nigdy nie bedziesz wiedzial, a myslisz ze znasz historie poldolara, zaserwowali ci w tym filmie dokladnie to co tacy jak ty chcieli zobaczyc...

ocenił(a) film na 5
404

404 zgadzam się w 100%.To nie jest jego historia..mimo iż jest tam kilka rzeczy które mogą się zgadzać z jego życiorysem np to że jego matka dilowała albo że został postrzelony przez jakoegoś niggera w szczęke...to jest niemal faktem..przynajmniej zawsze o tym opowiadał także jestem skłonny uwierzyć w takie rzeczy.Natomiast jeśli chodzi o dużo ...powiem nawet całą masę sytuacji to jest to pewnie bzdura...w którą my rozumni widzowie nie wierzymy bo są to rzeczy mało realne i zrobione na potrezby filmu..aby ten nie był zbyt nużący ani tez zbyt krótki z powodu małej ilości zdarzeń w nim przedstawionych.Po prostu jest tu jakiś tam wątek typu"gansta"...50 gra tu pewną postać...co najwyżej się moze z nią utożsamiać i jest w jego stylu...ale jest to zmyślona w dużej mierze historia...być moze ten film to jest takie upiększenie jego życia ..tak mi sie wydaje...jego wideailozowane "ja".Szczególnie chodzi mi o jego pozycję w gangu...jego szybką karierę,że dostał się na sam szczyt..i praktycznie wszystko co zamierzył mu wychodziło a nade wszystko to że miał takiego farta i zawsze uchodził cało...to jest po prostu wyreżyserowane.wszyscy wokoło ginęli jak muchy..tylko nie fifty obdaorzony 6 zmysłem i szczęściem wygranym na loterii...typowy sensacyjny film w którym za błędy głównej postaci odpowiadają inni,np jak ten koleś co do niego strzelał(no afifty przeżył i jeszcze zaczał lepiej rapować od postrzału...bardziej naturalnie).Lubię muzykę 50 centa ale film mi się nie podoba zbytnio...średni taki jest daję mu 5/10...za dużo w nim ściemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones