PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151524}
7,1 16 451
ocen
7,1 10 1 16451
Get Rich or Die Tryin'
powrót do forum filmu Get Rich or Die Tryin'
OsrywamNieKumatych

hahaah bardoz mu zazdroszczę, podszywanych klipów i że ze strachu prezed wu tangiem musi dzieci w kamizelki ubierać:(

ocenił(a) film na 10
Mothyff

Trudno taką cenę płaci się za sławę i bogactwo ....

OsrywamNieKumatych

hahaha a to dobre to czemu inni nie płacą takiej ceny? a są jeszcze bogatsi??? hahaha taką cenę płaci za bycie pozerem i granie wielkiego gangsta hahaha no i trzeba kamizeleczke wtedy nosić:(

ocenił(a) film na 10
Mothyff

Jak to nie płacą ? Każdy bogacz może być porwany albo jego dzieci dla okupu..... albo dostać kulkę w łeb z zazdrości, że komuś się lepiej powodzi...........

OsrywamNieKumatych

to jakim cudem inni raperzy nie muszą ubierać swoich małych dzieci w kamizelki? tak jak ten podrabiany raper?

ocenił(a) film na 10
Mothyff

prawie każdy raper jest porąbany..... ale to jest zaleta :)

OsrywamNieKumatych

czytaj uważnie - napisałem podrabiany a nie porąbany -a dla twojej wiadomości tylko fifti centuś ze strachu sra po gaciach i ubiera dzieci w kamizelki!

ocenił(a) film na 10
Mothyff

Podrabiany to on na pewno nie jest...... jest najprawdziwszym p o r ą b a n y m raperem! Czyli - jest bogaty, lubi dziwki, jest milionerem, ma super bryki, wille z basenami, kupe złota itd. i dobrze rapuje i ma zajebisty głos i zajebistą pamięć!
A, że dzieciaki ubiera w kamizelki to dobrze bo to znaczy, że zależy mu na dzieciakach!!! :))

OsrywamNieKumatych

widzę że lubisz palstikowy podraniany fałszywy kłamliwy rap, ale może to i lepiej niż jakbyś miał słuchać dżastina biberka małego cwelka:)
ps
zacznij sluchac dobrego rapu bo na fifusiu daleko nie zajedziesz :(

ocenił(a) film na 10
Mothyff

A to dlaczego fałszywy???
Właśnie, że jest prawdziwy!
Myślę, że będę brał przykład z 50centusia i będę w końcu żył tak jak on :)

OsrywamNieKumatych

stań na rogu jako dziwka też kasę zarobisz hahaha ale czy o to chodzi?

ocenił(a) film na 10
Mothyff

Jak bym zarabiał miliony to czego nie ......... hi!hi!
Np. luksusowe prostytutki zarabiają za jedną noc kilka tyś. dolców i jeszcze do tego wybierają sobie klientów .... no ale jestem facetem to nie da rady.............

OsrywamNieKumatych

to zostań męską dziwką, takie czasy ludzie zrobią wszystko dla kasy:( nawet dupsko wystawią:(
ps
fifty cent ma takich fanów jakim on jest - robi rap tylko dla kasy i to słychać, wolę jednak słuchać tych którzy wkładają też w to serce:) a nie tego sztucznego zarobaska.

ocenił(a) film na 10
Mothyff

Męską dziwką nie da rady bo nie jestem pedałem .........
No takie czasy dupa i kasa rządzą światem .........
Moim zdaniem 50centuś robi dobrą muzę i kupuje to.
Jak się komuś nie podoba to niech nie słucha i po problemie. :)

OsrywamNieKumatych

jakbym syszał fanów disco polo, w sumie dużej różnicy nie widzę, jedno i drugoe umcyk umcyk.

Mothyff

Pomijając całą jego osobe (bo np z drejem czy nawet eminemem nie można go porównać) to film całkiem spoko, nawet bardziej mi sie podobał niż 8 mila , a tak pozatym płyta o tym samym tytule fiftiego też ma dobre pierd... szkoda że teraz nagrywa plastik :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones