PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447217}
3,7 145
ocen
3,7 10 1 145

Ghost Month
powrót do forum filmu Ghost Month

Widzialam gorsze filmy, idea calkiem fajna tylko wiadomo zawsze chodzi o pieniadze i jak ich za bardzo nie ma to i film jest niskobudzetowy. Ale ogolnie nie jest zly, mozna obejrzec. Interesujacy. Wciaga mimo ze co niektorzy stwierdza ze przewidywalny.

ocenił(a) film na 5
Darkcassandra

Niestety racja ,film nie jest zły,tyle że niskobudżetowy dlatego tylko ma 5:00..Oczywiście mozna się przyczepić do oklepanych elementów fabuły ale gdzie ich teraz nie ma...?..Nie podobaly mi sie w filmie dwie rzeczy:Ex-boygriend który grał sztucznie,mało przekonywująco oraz końcówka która miała być nad wyraz zjawiskowa ale raczej wyszło to trochę żałośnie...No nic jak nie ma się nic lepszego pod ręką to można obejrzeć...

ocenił(a) film na 6
Darkcassandra

Cóż, sama nie wiem, czemu ludzie tak źle go ocenili. Widziałam całą masę gorszych, a ten przyznaję, że nawet mi się podobał. Nie przeszkadza mi jakoś bardzo to, że jest niskobudżetowy, bo już się nauczyłam, że często to wcale nie jest wyznacznikiem jakości filmu. Dla mnie wcale nie jest taki przewidywalny, tzn. i tak za długo główna bohaterka nie wie o co chodzi, ale w porównaniu z innymi produkcjami tego typu - nie jest źle. Gra aktorska poza małymi wyjątkami ujdzie, efekty specjalne do bani, ale w sumie mogłoby się obyć i bez nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones