PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 809
ocen
6,3 10 1 175809
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Film

ocenił(a) film na 6

Postać Ghost Ridera jest mi znana. Mam nadzieję, że w filmie będzie pokazana jego głębia (dusza i myśli) Postać ta jest bardzo tajemnicza nawet w komiksie. Chciałbym się o niej dowiedziec czegoś bliższego. Pozdrawiam "Bite me fanboy" ;)

LOBO9

tja. niech jego czaszka jakos przyzwoicie wyglada:) i niech to bedzie ghost rider, a nie film sensacyjny z ghost riderem(mam nadzieje ze to zrozumiale zdanie jest:)).

ocenił(a) film na 2
LOBO9

Jeden scenariusz już odrzucono uznając go za zbyt drastyczny, producenci widocznie szukają czegoś dla młodego widza. Pewnie będzie to takie samo gówno jak Daredevil :/ Szkoda... Zresztą juz samo obsadzenie Cage'a w roli GR jest kpiną...

użytkownik usunięty
Cosimo_Villa_Nova

Nic dla mnie nie zastapi mrocznego klimatu komiksu... jesli odrzucono jeden scenariusz ze wzgledu na drastycznosc to raczej nie bede czekal na ten film z niecierpliwoscia. Komiks mial duza dawke brutalnosci i to chcialbym zobaczyc w filmie. Ekranizacja Ghost Ridera (podobnie jak i zreszta Loba gdyby byla) moze faktycznie nie wypalic - a to ze wzgledu na przeznaczenie tych filmow dla mlodszego odbiorcy. Dlatego nie pojde na to do kina tylko sciagne z internetu :)
P.s. Daredevil nie dal rady... :( to fakt...

ocenił(a) film na 6

Ekranizacja Lobo już jest, ale jest ot krutki filmik o śwętach. Mi sie podoba, poniważ jest o LOBO ;) (mimo, że nie ma tam tak drastycznych scen jak w komiksie) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones