PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 798
ocen
6,3 10 1 175798
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Według mnie DD nie był aż tak akropny bo miał jakiś klimat ( lepszy dużo niż spider man - którego nie moge scierpieć ) a czekam na Ghost ridera bo wydaje mi sie że dobrze obsadzili Caga aczkolwiek jak widze pustkowia i country klimat to sie boje .. to mroczny film ale akcja powinna dziac sie w mieście .. :) napewno nie będzie to mega zajebisty film ale sądze ze po x menach najlepiej zrealizowany film marvela .. szkoda ze marvel nie pokusiło sie o to co zrobili z batmanem znaczy .. mroczny reżyser do mrocznego rycerza .... ghost rider jest bardziej mroczny niz batman i zupełnie inne klimaty powinny nim szarpać ale ... boje sie szczerze sie boje ... a mam pytanie :D co z tym iron menam :) bo jak to ma być IRON MAN vs GHOST RIDER to juz dziękuje :)

P.s wydaje mi sie ze marvel powinno zrobić film .. HULK i Spiderman albo hulk i ghost rider ( jak w bajce ) :D i było by 50 % szans na to by wyszedł naprawde wyjebany filmik i 50 % by wyszedl straszny gniot :) pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones