PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 848
ocen
6,3 10 1 175848
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

A myślałem ze to Hulk był najgorszą ekranizacją komiksu Marvela , jednak ten film pobił go na
łopatki .....

StargardX

Oglądam właśnie. Spodziewałam się czegoś fajnego ale się rozczarowałam.

ocenił(a) film na 3
datina69

Prawda ze przykre .... ale zwiastunem narobili smak na dobre kino

StargardX

No tak, smaka narobili=) właściwie nie wiem o czym ten film. Nie zachwycał, nudził

ocenił(a) film na 3
datina69

I pomyśleć ze Nicolas Cage dostał za niego tak wysoką gażę prawda ? :P a za wiele się nie nagrał w tym filmie jako on sam

datina69

Polecam obejrzeć GR2, fabuły tam nie ma, ale Cage się spisał, dlaczego? bo w tej części Ridera grał kaskader, a w Ghost Rider 2, Cage grał zarówno Blaze'a jak i Ridera i wyszło to świetnie.

StargardX

Wolverine i tak jest gorszy

ocenił(a) film na 6
foxit

Jaki Wolverine?

ocenił(a) film na 3
Himiteshu

każdy

ocenił(a) film na 6
xan_50

Chyba kpisz

ocenił(a) film na 6
StargardX

Nie no tak słabe jak Hulk czy Batman i Robin to nic nie jest, ten film jest o pare oczek wyżej jednak

ocenił(a) film na 6
StargardX

Dla mnie nadal to właśnie pierwszy film z Hulkiem ssie po całości, wszelkie te owiane złą sławą Ghost Ridery, Daredevile i inne Fantastyczne Czwórki wyszły o niebo lepiej - nieambitne odmóżdżacze na szóstkę. A na Hulku się wynudziłem strasznie - do tego sam bohater skrajnie irytujący - potężny zielony prostak. No i ckliwy, co jeszcze dodało sporo do wypełnionego po brzegi worka z tandetą. No, ale przede wszystkim nudny. :P

ocenił(a) film na 3
StargardX

Dokładnie,tak jak juz pisałem to profanacja świetnego komiksu.

ocenił(a) film na 6
StargardX

Jak dla mnie najgorsza była FF2, ale na pewno i Hulk, i Ghost Rider to ścisła czołówka największych gniotów, wespół z Daredevilem. Pewnie Ghost Rider 2 też jest na tym samym poziomie, ale póki co nie obejrzałem.

ocenił(a) film na 7
StargardX

Co do Hulka 1 podobał mi się bardziej niż np. wszystkie wydane filmy o Spider-manie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones