PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 737
ocen
6,3 10 1 175737
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Lekki Film

ocenił(a) film na 7

i nic po za tym.Tak naprawdę dużo po tym filmie się nie spodziewałem i miałem racje.Taki na jeden raz jak ktoś lubi efekty

ocenił(a) film na 8
gladun

Zgadzam się z Tobą , ogólnie fajna jest gra Nickolasa Caega i tyle.

ocenił(a) film na 4
gladun

tak.
płonąca czaszka na płonącym motorze? defaq?
może coś ze mną jest nie tak jak trzeba, ale wogóle to do mnie nie trafia. ktoś ma podobne odczucia?
4/10. dziękuję, dobranoc.

ocenił(a) film na 10
lostmind

oj tam film swietny w calosci ogladalam z kilkadziesiat razy i widze w nim wiecej niz film .....

lostmind

No przynajmniej było wesoło:)

ocenił(a) film na 10
gladun

Mnie się film podobał zmienił moje spojrzenie na Ridera.
Kiedyś myślałem "kolejny gość z ogniową mocą" ale film mi pokazał że tak nie jest to Pokutne Spojrzenie było świetne a Blackheart był ciekawą postacią.

gladun

Nie wiem czemu podczas obejrzenia części tego filmu, bo nie widziałam całego- śmiałam się raczej niż bałam.

ocenił(a) film na 6
Perenelle

Eee, a skąd sugestia, że film miał straszyć? To jedna z bajek o superbohaterach, więc prędzej już ten śmiech, chociaż też nieco z dupy.

Voytash89

No w sumie tak, ale ogółem zawiodłam się na tym filmie, gdyż emocje jakie budził nie były do końca pozytywne... Fakt, taka bajka i nic poza tym.

ocenił(a) film na 6
Perenelle

Mnie najbardziej rozwalały nierzadko drewniane dialogi, tak aż do bólu. :P Bo naiwność to jeszcze jestem w stanie zrozumieć ze względu na to, że miało się to wszystko nadawać dla dzieci, ale tandetne, przerysowane dialogi? Troszkę psuło mi to cały (wyrozumiały! ;)) odbiór.

ocenił(a) film na 6
gladun

Racja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones