PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486822}
6,4 92 978
ocen
6,4 10 1 92978
5,4 28
ocen krytyków
Ghost in the Shell
powrót do forum filmu Ghost in the Shell

Film

użytkownik usunięty

A ja bym chętnie zobaczyła kolejny film bądź sezon z Sekcją 9 :) Ale chciałabym by był zrobiony jak wcześniejsze części tzn. bez napakowania efektów i 3d - tylko to, że np ja musiałam 2 razy wszystko obejrzeć by zrozumieć dokładnie o co chodzi. Bo pokazać jak Major się bije z kimś i krew się wszędzie leje to nie sztuka. Mam nadzieję, że będzie pokazany mój ulubiony moment jak Kusanagi leci z budynku i włącz kombinezon termoizolacyjny i znika, no i muzyka przy tym lecąca. I chetnie zobaczyłabym w nowej wersji my loves - Saito & Pazu :D:D

ocenił(a) film na 4

Major spadała z budynku... w kombinezonie? :-P.

Serial był niezły, ale polecam oryginalny film z 95 (? chyba). To dopiero odjazd.

użytkownik usunięty
RoderickUsher

Tak, mieli przecież kombinezony dzięki którym robili się niewidzialni :P

Oryginalny film jest świetny to fakt :)

Mnie zastanawia jedno czemu to będzie amerykański film Ghost in the shell jest japońskie

wasiulpl

Bo amerkanie nie maja juz pomyslow..z Akira bylo tak samo, z trylogia z zemsta w tle również( "Oldboy", "Pan Zemsta" , " Pani Zemsta") ale na szczescie porzucili ten projekt. Jezeli nakreca Ducha w wersji kinowej to powiem Wam jedno...takiego gniotu nigdzie indziej nie znajdziecie...bylbym zapomnial...Reeves w roli Kusanagi hahahahhah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones