PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664270}
4,1 116
ocen
4,1 10 1 116
Ghost on Air
powrót do forum filmu Ghost on Air

Takie odniosłem wrażenie oglądając tę produkcję. Dzięki akcji osadzonej w czasie nocnych audycji klimat jest naprawdę mroczny i nadaje się idealnie na wieczorny seans. Całość zachowała japoński charakterystyczny wdzięk co dla fanów na pewno będzie atutem.

Solidna produkcja z utartymi ale ładnie użytymi schematami.

ocenił(a) film na 7
loduwqa

Mi też się podobał. :-) Lubie horrory azjatyckie o duchach.

loduwqa

produkcja: Singapur. Kawałek do Japonii będzie, jak by nie patrzeć ;)

qpsik

Bez znaczenia, Żółtek do Żółtek.
Japoniec, Chińczyk, Filipińczyk, Malaj, kto by ich tam rozróżniał ;)

aklekot

Polak, Rusek, Czech czy Ukrainiec tez jedno i to samo?

qpsik

Jak również Szwed czy Hiszpan. Wszytko to Białasy. Tak do siebie podobni, że nie można rozróżnić twarzy, wszyscy mówią też tym samym, okropnym językiem pełnym szelestów i zgrzytów. Na dodatek piją mleko oraz jedzą mleko zepsute, a do jedzenia barbarzyńsko używają noży ;)

aklekot

Moim zdaniem nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Każda narodowość ma swoją historię i kulturę która jest ciekawa i niepowtarzalna. Poza tym pomylenie Chińczyka czy Koreańczyka z Japończykiem może wywołać podobne reakcje u wyżej wymienionych jak porównanie nas, Polaków, z Niemcami czy Rosjanami. Ale to tylko moim zdaniem i nie chce się czepiać:) Piona.

qpsik

W pełni zgoda, bo ja pisałem ironicznie :) Miałeś prawo nie załapać, bo mam bardzo specyficzne poczucie humoru :)
Aminozje chińsko - koreańsko - japońskie są zresztą znacznie silniejsze, niż nasze europejskie. Nie mówiąc o językach, które różnią się między sobą tak, jak polski, euskera i navajo.

aklekot

Sorry, nie załapałem bo z gorączka siedzę i dałem się strollować. 1:0 dla Ciebie :)

ocenił(a) film na 5
aklekot

animozje chyba miało być ;|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones