PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491609}
4,8 37 889
ocen
4,8 10 1 37889
4,9 17
ocen krytyków
Ghostbusters. Pogromcy duchów
powrót do forum filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów

to się już domyślam a mogę się o to założyć,że to będzie humor w stylu pierdy,walenie kupy,żarty waginie tudzież małe rzyganko.Dziękuje nie obejrzę.

tru

Ja co najwyżej obejrzę w necie, bo po obejrzeniu tragicznego zwiastuna nie spodziewam się niczego dobrego po tej wersji...

ocenił(a) film na 2
Micman1995

Dokładnie, do oglądnięcia tylko żeby było że się oglądało i potwierdzić obawy.

tihomax

Dokładnie. I wystawić ocenę. I przekonać się, czy słusznie się przed filmem narzekało. Ale pewnie słusznie narzekam. Ten zwiastun przedstawia film bez żadnego polotu, totalne drętwe badziewie :D

Micman1995

Mnie się zdaje, że twórcy chcieli zrobić film z Deadpool'owym ale nie do końca humorem, aby przyciągnąć młodszą widownię ale jak zobaczyłem zwiastun to było takie
не, no, nein, non,
しません, 不,aole
(tak wpisałem to w Google translatorze bo chciałem moje zirytowanie wyrazić w jak najdłuższej formie

Commando_Captain

A myślałem, że szpanujesz znajomością języka i w tym celu nawet przestawiłeś klawiaturę :D

Według mnie w tym zwiastunie zabrakło polotu, był drętwy i mało pomysłowy. Na film nie wybieram się do kina, obejrzę sobie prędzej w domowym zaciszu. A Ty wybierasz się? ;)

Micman1995

Raczej nie. Bo reakcja mojego żołądka na widok zwiastunu mówiła sama za siebie XD

Micman1995

Mnie się wydaje, że humorem próbują skopiować Deadpoola próbując zrobić z tego film dla dzieci w wyniku czego ten film nie będzie ani dla dzieciów ani 18+.Będzie to film, któremu Dakann na pewno walnie około -0/5

Commando_Captain

Ja cenię sobie jeszcze Dema i jego kinowy ekspres :)

Commando_Captain

Jak mogą kopiować humor z Deadpool'a jeśli Pogromcy byli kręcenie przed premierą Deadpool'a?

squallaz

No może i masz rację ale to nie zmienia faktu, że to co widziałem w tym trailerze .... było cienkie

ocenił(a) film na 5

Filmy się nigdy nie skończą, ale pomysły na nich to już tak.
Każdy film jest do czegoś podobny z starej epoki filmowej, a z tego że aktorzy są śmiertelni jak my wszyscy to po iluś latach trzeba zmienić obsadę filmową i albo zrobić kontynuacje do poprzednich albo od nowa.

Ja jestem rocznik 96 i uwielbiam stare i nowe filmy, wiem że kiedyś film bez efektów lub z małą ilością miał znacznie większe szanse na zabłyśnięcie niż teraz gdzie efekty to prawie standard.
Pamięć absolutna, RoboCop, Mad Max, Terminator 5, The Dark Knight itp to jedne z najlepszych filmów jakie oglądałem z rodziną i jakoś nikt nie powiedział że są kiepskie czy nie udane.
A komentowanie filmu przed premierą jest głupotą na marnowanie czasu, bo to tylko teoria, a jest ich sporo.
Jak komuś nie podobają się współczesne filmy, które w większości są gdzieś podobne do tych z dawnych lat, to po co ogląda i komentuje takie filmy ?
Mam pomysł, niech jakiś z krytyków współczesnych filmów sam zrobi film i zobaczymy jak on wypali.

PS: Jeśli kogoś uraziłem, proszę wybaczyć.

Eskim0s

Ja też lubię stare i nowe filmy ale akurat ten film nie zasługuje, żeby istnieć. Trailer se obejrzyj a się dowiesz o co chodzi

ocenił(a) film na 5
Commando_Captain

Obejrzałem z rodziną ten trailer i każdemu bardzo się podoba więc nie wiem w czym problem.
Film o łowcach duchów i tak kiedyś musiał powstać, a więc i powstał GB 3 więc jeśli już będzie z napisami czy z lektorem to obejrze na 100%

Eskim0s

Nie jestem hejterem tylko scena, w której proponuje, żeby domalować CYCKI duszkowi więc.... Trochę zbyt wulgarne jak na mój gust

Commando_Captain

Ten tekst nie miał być śmieszny per se. Chodziło o przedstawienie Kevina jako idioty - to dosyć oczywiste, choćby patrząc na reakcję jego szefowych.
Nowi Pogromcy nie są w żadnym sensie arcydziełem, ale żeby pisać , że "ten film nie zasługuje, żeby istnieć"? W ten sposób można by skreślić 75% wychodzących filmów...

Eskim0s

Tu nie chodzi o to że jest to film o łowcach duchów, tu chodzi o to że nazywa się on "Ghostbusters"...
Jasne, nie wiemy jaki dokładnie będzie to film, wiemy za to, że całą starą historię i obsadę wyrzucono do kosza, a w zamian za to dostajemy:
-reżysera znanego z głupich komedyjek
-obsadę (serio, mam to gdzieś że kobieca), znaną z głupich komedyjek o fekalnym dowcipie
-animacje, która zamiast lekko straszyć jak w oryginale, jest zrobiona a la disney vel scooby doo, by film był dla jak najszerszej widowni, bo kasa misiu kasa (już Kacper miał lepiej zrobione duchy).
Dlatego się ludzie denerwują, nowy mad max pomimo porzucenia one-liner dowcipu, miał nadal fantastyczny klimat, a tutaj mamy plastikowo wyglądający film, który (zapewne) będzie uzupełniony humorem o niskich lotach, a całość zamknięta oprawą klasycznego filmu co by fani na to poszli.
Po prostu słabo.

ocenił(a) film na 5
Tranquil_temporairement

Zauważ, że wiele filmów od kilku lat, ma ,,zabawne" teksty w większej ilości niż kiedyś.
Np. Terminator:genesis, on był według mnie, bardzo śmieszny, a poprzedniczki, dramatem/thrillerem, a też się podobały.
Chyba wszystkie filmy Marvela, mają nie jeden zabawny moment.
Tak więc, ghost buster 3 też ma takie teksty (mnie się podoba zwiastun GB3) wiem że nie pobije 1 i 2, ale chociaż filmem który się obejrzy z uśmiechem (bo to taki film o polowaniu na duchy itd itp) może GB3 zostać.
PS: Ja od dawna wiedziałem, że kiedyś musi powstać podobny, ale masa hejtów i tak go urazi.
Powiedzmy, powstaje film o łowcach duchów i jest to komedia, a od razu byłaby fala hejtu że to podróba GB, nawet gdyby miał inny tytuł.

ocenił(a) film na 4
Eskim0s

Dlatego szanuję James'a Rolfe.

1) jest po części krytykiem
2) nakręcił swój film
3) ogłosił że Ghosbusters nie będzie recenzował, bo po prostu na niego nie pójdzie :D

Eskim0s

oglądałeś terminator 5 z rodziną i nikt nie powiedział, że to kiepski film.
słuszny wniosek, że to świadczy tylko o filmie, ale nic o twojej rodzinie.

ocenił(a) film na 5
the_men_from_okinawa

Ja nie rozumie jak ktoś negatywnie opisuje nowe części danych filmów.
Jedni piszą że w nowsza jest bardziej ,,komediowa" niż starsze w których było więcej ,,akcji".
Drudzy napiszą że gdyby ta nowsza część była niemal taka sama jak stare, to powiedzą/napiszą że twórcy nie chciało się za dużo robić i jakichś elementów dodać/zmienić, a jeszcze inni powiedzą/napiszą że mogli by zrobić remake starszej, aby od nowa wszystko zacząć, tak więc obojętnie jak i czy w ogóle powstanie jakaś nowa część jakiegokolwiek filmu/serialu/bajki/gry to i tak znajdzie się ktoś (troll, hejter itp) który pokaże światu swoje gusta/opinie.
GB 3 podobał mi się i rodzinie jak i znajomym, do super filmów nie należy ani do tych co są lepsze od starszych części, jednak nie jest złym, a troche ponad średnim.
Zdecydowanie bardziej zawiodłem się na nowszej odsłonie Fantastycznej 4ce, gdzie aż mi się zasypiało, ale wydaje mi się że zrobili ją tylko skuli tego że w starszych częściach człowiek zapałka gra aktualnie kapitana ameryke, a więc musieli zmienić obsadę, która zagra NOWĄ F4, aby w niedalekiej przyszłości nowa F4 pojawi się w np. avengers'ach.
Co do terminatora (serii) to jestem za tym aby zrobili kolejne części, aby wytłumaczyć nam co dalej się stanie od ostatniej 5 części, najlepsze jest to że według świata/logiki w filmowej serii terminator nie da się pokonać skynet'u , gdyż zawsze, wyśle w podróż.

ocenił(a) film na 6

mam totalnie identyczne wrażenie...............................

I miałeś racje :)

You made my day :D

ocenił(a) film na 7

No cóż, proroku, chyba się trochę minąłeś z prawdą. Polecam najpierw coś obejrzeć, a potem oceniać ;)

ocenił(a) film na 5
Passiflora

Minął się z prawdą?
Pierdy - nagranie puszczone na początku w laboratorium
Żarty o waginie - stwierdzenie że "to wyszło z przodu" przy tej samej scenie (wydaje mi się że coś poza tym jeszcze było)
Walenie kupy - człowiek z Aldridge Mansion który popuścił w spodnie
Rzyganko - duch w tej rezydencji

Wszystkie wymienione odhaczone w pierwszych 20-30 minutach filmu.

Buggi

A teraz obejrzyj oryginał z 1984 i zobaczysz że były żarty prawie dokładne.
Murray który rwał każą spódniczkę był ? Nie wspomnę o jego kombinatorstwie i wkurzającym zachowaniu.
Ramis który zawsze mówił takim bełkotem technicznym że go nie można było zrozumieć był ?
Akroyd tak naiwny że szkoda gadać ? Był.
Slimmer był wpierniczający parówki ? Był.
Dużo żartów w tamtym filmie jest tak samo odrażających porównując do lat 80-90 jak te co wymieniasz współcześnie.

ocenił(a) film na 2
Passiflora


Passiflora no nie minął się z prawdą.
Obejrzałam ten film bo lubię Melissę McCarthy.
I uważam, że popełniła błąd występując w nim.
Okropny, mało zabawny i żenujący.

A w obsadzie połowa ekipy z GhostBusterów i to jest chyba najbardziej śmieszne w tym filmie.

Oj boli, że scenariusz to tandetna kopia I, a nie próba zrobienia GB III reinkarnacja.

ocenił(a) film na 1

LOL nie myliłeś się. Jak dla mnie, ten tytuł nie istnieje, niech sobie wsadzą te poprawne politycznie pseudo-produkcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones