PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175811}
3,5 140
ocen
3,5 10 1 140
Ghoulies IV
powrót do forum filmu Ghoulies IV

1/10

ocenił(a) film na 1

Po fatalnej trzeciej części myślałem, że już nic gorszego nie przyjdzie mi oglądać. Nic bardziej mylnego. Czwórka to już całkowity odlot. Ja naprawdę starałem się znaleźć jakikolwiek pozytyw w tym dziwnym tworze, ale za cholerę nie mogłem. Fabuła jest tragiczna, mało się tu trzyma kupy. I kiedy wydaje się, że wkrada się jakiś nowy wątek, pomysł, to później jest już jakby zaniechany, zapomniany. Ghoule pojawiają się w tym filmie właściwie już tylko w nazwie. Oczywiście jest próba nawiązania fabularnego do pierwszej części, ale jest to zrobione tak nieudolnie, że aż szkoda o tym wspominać. Ta "bad girl" też strasznie wkurza. Ale nic nie wkurza bardziej od tych dwóch karłów... W ogóle bohaterzy wkurzają... eh, tutaj wszystko denerwuje. Zakończenie to popis ckliwości i sztucznej dramaturgii. Efekty specjalne dobijają. Jeszcze dodatkowo to debilne poczucie humoru, które co jakiś czas przewija się w tym filmie... radzę trzymać się od tego syfu z daleka. Moja ocena: 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones