PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866642}

Giń, 2020!

Death to 2020
5,9 14 313
ocen
5,9 10 1 14313
5,1 14
ocen krytyków
Giń, 2020
powrót do forum filmu Giń, 2020!

Po drugie żenująco stronnicze.

Caruzel

Beka jest robiona zarówna z orange mana Trumpa czy dziadka Bidena, może na pewno czyjeś uczucia urazić ten film, ale nie moje, świetna zabawa i bekowo humor z tego co się działo

ocenił(a) film na 4
premo7

Beka z Bidena to tylko kwiatek do kożucha. Nikt nie reprezentuje odmiennego punktu widzenia. No może poza wariatem wierzącym w istnienie Westeros.

ocenił(a) film na 6
Caruzel

Trudno jednak porównywać egocentryka, który przez 5 lat był prezydentem do faceta, który dopiero nim zostanie. Zapewne jak ktoś zrobi "Giń, 2025", to doczekasz się żartów z Bidena - o ile dożyje, bo akurat z jego wieku całkiem sporo było tu uszczypliwości.

ocenił(a) film na 7
lew890

I proszę są żarty z Bidena. Btw, biden był v-ce.

ocenił(a) film na 6
erro

O, dzięki za info! Umknęło mi, że powstała kolejna część

premo7

No co za beka z tego Bideta byla. No boki zrywac.

miki_58

No cóż, nie moja wina ze Trump dostarczył więcej lolcontentu.

Caruzel

A po trzecie po co zakładasz ten sam temat dwa razy?

forek23

żebyś miał zajęcie jakby był tylko 1 to byś sie nie odezwał a tak jesteś izmarnowałeeś swój czas gratuluje ;]

shadow87

Całe cenne 2 minuty. Kto mi teraz je zwróci? No kto?

ocenił(a) film na 3
forek23

Baiden

Globa

Baiden mi nie zwróci ale Joe Biden może tak. Zapytam. Dam znać.

ocenił(a) film na 3
forek23

w punkt;) zapytaj się jak coś kopsnie to truknij

ocenił(a) film na 8
Caruzel

Ja tam się mocno uśmiałem

Caruzel

O nie, co za szuje!!! Za prywatną kasę zrobili film komediowy z własnego punktu widzenia. Nie reportaż, nie dokument - film komediowy. Jak mogli nie nawtykać prawackiego poczucia humoru?
Byłby to skandal, gdyby nie fakt, że nie ma czegoś takiego, jak prawackie poczucie humoru...

ocenił(a) film na 7
Caruzel

Wszyscy dostawali, tyle że nie każdy był idiotą w równym stopniu. Akurat Trump to człowiek-mem: mami, tumani, przestrasza :) Za to Bidena poznała sama królowa na na koronacji w 1953 jako staruszka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones