PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856945}
4,7 24 223
oceny
4,7 10 1 24223
2,4 25
ocen krytyków
Gierek
powrót do forum filmu Gierek

Mistrzostwo

ocenił(a) film na 5

Żeby obsadzić w poważnej roli gościa który nie umiejętności aktorskich raczej kabaretowych Koterskiego.wiem na pewno że szykuje się nam prawdziwy klejnot polskiego kina.

Koneser_Kielce

Obejrzyj "7 uczuć", po czym przeproś pana Michała i usuń komentarz

krzysiekk109

Nikt nikogo nie będzie przepraszał,Koterski nawet nie jest podobny do Gierka upasł się i tyle a naśladowanie głównej postaci to żart jakiś.To żaden aktor,błazen i tyle.

ocenił(a) film na 8
Kris0002

Raczej Pan z siebie zrobił (a może nawt i nie) błazna.

Kris0002

Z której strony Koterski jest podobny do Edwarda Gierka?

krzysiekk109

Kolejny cebulowy krytyk. Widać że z polskim kinem nie miałeś styczności. Jaki film widziałeś z Koterskim twierdząc że jest słaby jako aktor? W sumie nie odpowiadaj bo mądrego nic nie napiszesz

krzysiekk109

Koterski grał samego siebie w filmie "7 Uczuć", podobnie jak w "Dniu Świra". Tak więc trudno napisać, że "umie grać", skoro nie umie.

Koneser_Kielce

heh w "7 uczyć" niespodziewanie pokazał, że jednak umie grać. Zatem przeproś..

ocenił(a) film na 2
Alan_46

Potrafi zagrać siebie i chyba tyle. To nie jest dobry aktor. Z zawodu jest synem znanego reżysera, który został na siłę i wbrew wszelkiej logice wepchnięty do tzw. branży. A co do filmu, to nieważne kto by grał główną rolę, bo scenariusz jest beznadziejny. Tania prawicowa propaganda dla fanów tvpis

ocenił(a) film na 3
Ush

Prawicowa? :D Toz nawet Raczek na swym videoblogu sie dziwowal ze "w panstwie PiS" zostal stworzony tak mizerny wysryw starolewicowej (stesknionej za PZPR) propagandy ;)

ocenił(a) film na 2
z8k

starolewicowa = konserwatywno lewicowa = współcześnie prawicowa (pisowska)

ocenił(a) film na 3
Ush

Troche jestem sklonny sie zgodzic. Z drugiej strony film powstal calkowicie z prywatnych srodkow, bardziej uderza chyba do grupy z sentymentem wspominajacej tamte czasy, niekoniecznie (ale pewnie w czesci tak) popierajacej PiS. Dlatego tak bym nie szedl daleko w porownaniach ;)

Alan_46

Ty przeproś, że tego błazna nazywasz dobrym aktorem…

Koneser_Kielce

Pewnie mu kierownik castingu powiedział: my nie potrzebujemy ludzi do kabaretu. Ale nie było nikogo innego, więc trzeba było go wziąć. Poczekamy, to zobaczymy jak to wyjdzie.

ocenił(a) film na 7
Koneser_Kielce

Składnia i gramatyka nie są twoimi najmocniejszymi stronami, nieprawdaż?

ocenił(a) film na 8
Koneser_Kielce

Przeproś. Stary nie aktualny obraz Koterskiego. Kolejny film w którym pokazał, że się zmienił.

ocenił(a) film na 5
Habaa

Jestem w szoku najlepsza rola Koterskiego w karierze jednak nie zrobił parodii z Gierka.

Koneser_Kielce

Obejrzałam film nie jestem krytykiem ,ale mogę właśnie Michała Koterskiego pochwalić w tym filmie ..i zmieniam zdanie właśnie o nim ,świetna gra aktorska , kultura ,język … co mogę dodać 140 min a zleciało nie wiem kiedy . Pozdrawiam krytyków filmowych ;)

ocenił(a) film na 9
luczakmaciej

Misiek zaskakująco dobry. Ok - nie jest fizycznie podobny do Gierka, ale nie to jest tu najważniejsze, bo kreuje go tak, że faktycznie robi się do niego podobny, ale pod innym względem, nie stricte wizualnym. Gesty, mimika, mowa... Pierwsza dojrzała rola Miska i uważam, że naprawdę dobra.

ocenił(a) film na 7
Koneser_Kielce

Zagrał całkiem, całkiem. A najlepsi Maślana ..., a potem Breżniew

lukoman

Tak też dobrze zagrali :)

ocenił(a) film na 5
lukoman

Bardzo mnie Żak zaskoczył tak dobra rola

ocenił(a) film na 2
Koneser_Kielce

Właśnie, na jakiej zasadzie został on wybrany do roli, był jakiś casting czy znajomości?

ocenił(a) film na 4
Koneser_Kielce

A to czemu dałeś 5/10 ?

Koneser_Kielce

Nie zgodzę się. Koterski ma warsztat aktorski i potencjał. Obsadzenie go w roli Gierka było ryzykowne, ale dał radę :)

ocenił(a) film na 5
grzechu_malarzyk

Okazało się że nie zawalił roli choć powierzenie mu roli mogło okazać się ze wyjdzie jak w kabarecie

ocenił(a) film na 9
Koneser_Kielce

No obsadzenie Miśka w tej roli było ryzykowne. Tym bardziej miło, że dał sobie radę i uniósł tę postać. Ja nie mówię tu tylko o świetnej zewnętrznej przemianie (coś co jest rzadkością w polskim kinie), ale o pokazaniu charakteru Gierka, cech jego osobowości. Słowa uznania dla Miska

Koneser_Kielce

Koterski jest aktorem dramatycznym. W sensie dramatyczne słabym.

ocenił(a) film na 5
arcmarek

Koterski jak gra w teatrze to jest aktorem pierwszorzedowym dlatego że słychać go tylko pierwszym rzędzie

Koneser_Kielce

Charakteryzacja daje rade. Jeśli chodzi o samego Koterskiego, to wg mnie trzyma poziom. Dla mnie seans był udany i miło się oglądało ten film

ocenił(a) film na 9
fortysiek

Zgadzam się. Film zaskakująco dobry jak dla mnie. Naczytałam się negatywnych komentarzy wcześniej, przez które prawie nie poszłabym do kina... Poszłam i wyszłam bardzo zadowolona. Misiek świetny, scenografia zrobiona z dbałością o każdy detal i naprawdę realistycznie oddająca klimat PRLu.

ocenił(a) film na 5
KarinaZiom

Koterski lepiej wypadł niż nie jeden przypuszczał tylko największą wada jest to że film ma wiele nieprawdziwych wydarzeń i sam wizerunek Gierka zrobiony w taki sposób że niczego nie był winien

ocenił(a) film na 4
fortysiek

Charakteryzacja dobra jednak film nie chce pokazać prawdziwego Gierka i to jest minus

ocenił(a) film na 8
Koneser_Kielce

Pisze gość który pisać po POLSKU nie umie

Koneser_Kielce

Ludzie lajkują a ja nawet nie wiem co Ty napisałeś typie xD

ocenił(a) film na 5
Koneser_Kielce

Czemu ocebiasz film bez ogladania (na to wskazuje Twoj komentarz). Nie rozumiem tej maniery.
Sam film sredni ale lepszy niz sadzilem. Gdyby scenariusz byl lepszy i pokazywal lrawdziwa postac z wadami i zaletami a nie krystalicznego bohatera narodowego to bylby duzo lepszy

ocenił(a) film na 5
dannymalarz

Obejrzałem i oceniłem jednak opinie napisałem wcześniej bo wiedziałem że jak robią film o Gierku to będzie zalukrowany i w dodatku nie będzie uderzał szczerze w osoby które ewidentnie zasługiwały na krytykę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones