PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837508}
6 016
chce zobaczyć
Gladiator 2
powrót do forum filmu Gladiator 2

"Próbowaliśmy już cztery lata temu - wybrałem bardzo dobrego scenarzystę, ale nie potrafił się z tym uporać. Walczył z tym. Był strasznie zaniepokojony, że nie dowiózł tego, czego oczekiwaliśmy.

To jest mój przyjaciel, więc spytałem, czy nie uda się wyjść na prostą. Powiedział, że nie. To trwało 10 miesięcy. Wtedy projekt stanął w miejscu. A potem znowu przemyśleliśmy sprawę i wróciliśmy z bardzo oczywistym pomysłem. Jest ocalały. Ocalony to syn związku Lucilli i Maximusa"

Kim jest syn związku Lucilli i Maksimusa? Nie może chodzić o Lucjusza, bo jego ojcem był Lucjusz Werus. Czyżby romans Lucilli z Maksimusem pokazany w pierwszej części miał swoje następstwa?

odysekgln

O ile mnie pamięć nie myli w Gladiatorze była sugestia, że Lucius to jednak syn Maximusa, ale oficjalnie Werusa.

per333

Wziąłem to pod uwagę i ostatnio obejrzałem ponownie. Musiala to być bardzo subtelna sugestia, bo mi umknęła ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones