PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152457}

Gladiator w spódnicy

Gladiatress
4,6 1 091
ocen
4,6 10 1 1091
Gladiator w spódnicy
powrót do forum filmu Gladiator w spódnicy

Ludzie obudzcie się, ja na tym filmie smiałem się srednio co pół minuty, co jest z wami????
Jesli komus podobał sie Asteriks i Obeliks to na pewno nie zawiedzie się ogladając losy trzech sióstr: Świniwartej, Wyrwijflaki i Dajmęży.
Polecam z czystym sumieniem każdemu lubiacemu nie do końca ambitby humor.

ocenił(a) film na 6
tomferm

dokładnie :)jak mówisz :) film moze nie "ambitny" ale naprawde zabawny :) polecam na lekki relax.... ;]

ocenił(a) film na 1
jdm

możecie mi powiedzieć z czego wy się tu śmieliście oczywiście o gustach się nie rozmawia ale ten film to jeden z najgorszych jakie miałem nieprzyjemność oglądać jak ktoś nie będzie miał co robić to i tak niech tego filmu nie ogląda bo straci z półtora godziny

ocenił(a) film na 6
piotrek00761

jeżeli oglądając, nic nie spowodowało że chociażby się uśmiechnąłeś to nawet najlepsze wyjaśnienia teraz tego nie zmienią, zresztą szkoda na nie czasu, to nie jest film na którym się myśli ani o którym potem się rozmawia, wyjaśnia, wymienia uwagi [np. o zabawnych senach]; zgodzę się że humor jest na dosyć niskim poziomie, głupi, żenujący ... ale
mnie to również bawiło, [wstyd?]

ocenił(a) film na 7
piotrek00761

humor oscyluje pomiędzy american pie a Asterix i Obelix czy też RRrrrrr!....tego pierwszego niecierpie,stąd niektóe żarty mnie nie śmieszyły,ale AiO uwielbiam,stąd też niektóre sceny mnie rozbawiły,jak np nawiązanie do bravehearta..,

piotrek00761

kazdy ma inny gust, zalezy to od wieku, charakteru ...

tomferm

Z co niektórych kawałków można się pośmiać ale trochę przeginają. A w sumie taki nawet nawet film. bo np. straszny film to taki fajny film jak z koziej dupy trąpka.

Wilkusiek

straszny film jest fajny i sie nie czepiaj . cala seria wymiata, i wielkie kino ;)

tomferm

po prostu wolę już to :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

tomferm

super film . znam podobny . but manitou . warty obejżenia . tez mają śmieszne imiona . np wódz tęga pała, włóżmitu itd ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones