PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31558}
4,8 813
ocen
4,8 10 1 813
Glitter
powrót do forum filmu Glitter

Film bardzo ładny

ocenił(a) film na 9

Nie wiem czemu tak wszyscy zjeżdżają ten film. Mi się bardzo podobał (może dlatego że na co dzień nie oglądam tego typu filmów) Mariah co prawda nie gra tu rewelacyjnie ale jak na debiut mimo wszystko jest ok
Max Beesley też jest bardzo fajny. Reszta obsady to jedynie tło dla ich gry. Piosenki mi się podobały a album Mariah 'Giltter' to moim zdaniem jej najlepsza płyta!
Skoro mówicie że film jest taki oklepany to podajcie mi inne tego typu filmy, które są lepsze od tego. Końcówka filmu jest baaaaaaaardzo wzruszjąca. Może będzie kontynuacja :)

ocenił(a) film na 10
Maniek_4

kontynuacji napewno nie będzie :P ale masz racje co do tego filmu.. jest bardzo ładny i wzruszający... no i przedewszystkim nie jest nudny co najważniejsze

Maniek_4

jeśli kogoś to interesuje... to mogę wysłać piosenki z filmu... mam wszystkie:)
a co do oceny... mi się naprawdę podobał. możecie sobie gadać, że jest beznadziejny i nudny, ale ja nie zmienię zdania;)

ocenił(a) film na 9
Maniek_4

Wszystkie??? Tzn. wszystkie z płyty Mariah, czy w ogóle wszystkie jakie zostały wykorzystane w filmie?? Bo niestety nie został wydany pełen soundtrack do tego filmu :(

Maniek_4

wszystkie z tej płyty Mariah... nie orientuję się, których tam nie zamieszczono, bo oglądałam Glitter dość dawno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones